» » » Протоколи засідань постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики за 2018 рік

Протоколи засідань постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики за 2018 рік

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 15

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 19.12.2018  року                                                                   м. Сновськ

Присутні: 4 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

Відсутні: 1 член комісії  (Анопрієнко В.М.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Лагута М.А. – провідний спеціаліст юридичного відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Шарпан О.І. – головний лікар КНП «Сновський ЦПМД».

Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Статуту КП «Щорська ЖЕД» в новій редакції.
 2. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 3. Про внесення змін до комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.
 4. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2019 рік.
 5. Про затвердження Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2019-2021 роки.
 6. Про затвердження Програми ефективного розвитку сільськогосподарського виробництва в Сновському районі на 2019-2020 роки.
 7. Про затвердження Програми  «Безпечне місто та профілактика правопорушень  на 2019  рік».
 8. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2019 рік».
 9. Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки.
 10. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи Сновського району на 2019 рік.
 11. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2019 рік.
 12. Про затвердження Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської ради Чернігівської області на 2019-2020 роки.
 13. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2019 рік.
 14. Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2019-2020 роки.
 15. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням здобувачів освіти закладів освіти Сновської міської ради на 2019 рік.
 16. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку, батьки яких є учасниками АТО (ООС), на 2019 рік.
 17. Про затвердження Календарного плану заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, ювілейних та пам’ятних дат у 2019 році.
 18. Про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові Медведьову О.О.
 19. Про розгляд листа ПрАТ «Комунальник».
 20. Про інші питання порядку денного 30-ї сесії.

 

 1. Про затвердження Статуту КП «Щорська ЖЕД» в новій редакції.

Слухали: Лагуту М.А., провідного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та у зв’язку із розширенням видів діяльності підприємства необхідно затвердити в новій редакції Статут КП «Щорської ЖЕД». Зупинилась на змінах, які були внесені до Статуту.

Вирішили: затвердити Статут КП «Щорська ЖЕД» в новій редакції, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо розподілу коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком, зачитавши прізвища депутатів та напрямки використання коштів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про внесення змін до комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.

Слухали: Шарпан О.І., головного лікаря КНП «Сновський ЦПМД», яка ознайомила присутніх депутатів зі змінами додатках до Програми щодо розвитку та підтримки сільської медицини. Зупинилась на проблемах сільської медицини та наголосила на необхідності забезпечити доступність та безперервність надання якісної первинної медичної допомоги сільському населенню.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження плану роботи Сновської міської ради на 2019 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх депутатів з планом роботи міської ради на 2019 рік. Повідомила щодо питань, які заплановані до розгляду на сесіях міської ради та щодо організаційних заходів.

Вирішили: затвердити план роботи Сновської міської ради на 2019 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2019-2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з Програмою. Доповіла про реалізацію аналогічної Програми в 2018 році. Повідомила, на розв’язання яких проблемних питань спрямована дана Програма. Довела до відома щодо сум коштів, визначених на одного депутата в рік, про напрямки використання коштів. Наголосила, що відповідно до Програми депутат може використовувати на адресну матеріальну допомогу не більше 50% виділеної суми.

Вирішили: затвердити Програму сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2019-2021 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми ефективного розвитку сільськогосподарського виробництва в Сновському районі на 2019-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з Програмою, а також повідомила щодо обсягів фінансування.

Вирішили: затвердити Програму ефективного розвитку сільськогосподарського виробництва в Сновському районі на 2019-2020 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень  на 2019  рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка висвітлила мету Програми та повідомила про передбачені кошти за цією Програмою.

Вирішили: затвердити Програму «Безпечне місто та профілактика правопорушень  на 2019  рік», погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2019 рік».

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо клопотання Виробничого підрозділу Конотопської дирекції залізничних перевезень Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» в якому йдеться про оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян   на 2019 рік. Розповіла, яких категорій населення стосується дана Програма, а також щодо порядку виплати компенсацій перевізнику.

Вирішили: затвердити Програму «Фінансування пільг на оплату послуг за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на 2019 рік», погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила з загальними положеннями Програми, метою та завданнями. Детально зупинилась на фінансовому забезпеченні та порядку надання матеріальної допомоги.

Вирішили: затвердити Програму надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022  роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи Сновського району на 2019 рік.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила з Програмою, напрямками діяльності та заходами. Довела до відома щодо обсягів коштів, які пропонується залучити на виконання Програми.

Вирішили: затвердити Програму покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи Сновського району на 2019 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми з благоустрою Сновської міської ради на 2019 рік.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка висвітлила мету Програми та повідомила щодо передбачених коштів за цією Програмою.

Вирішили: затвердити Програму з благоустрою Сновської міської ради на 2019 рік та обсяги бюджетних вкладень по основним напрямкам Програми  з благоустрою Сновської міської ради на І-ІV квартал 2019 року, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про затвердження Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської ради Чернігівської області на 2019-2020 роки.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила  присутнім депутатам щодо звернень жителів міста з приводу видалення аварійних та небезпечних дерев, які можуть стати загрозою для життя та повітряних ліній електропередач. Дала характеристику Програми, наголосила на необхідності виділення коштів на дану Програму.

Вирішили: затвердити Програму видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської ради Чернігівської області на 2019-2020 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2019 рік.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила  про розгляд листа директора Сновської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості щодо максимального залучення незайнятих роботою мешканців Сновської громади до участі в громадських роботах, що дозволить шляхом матеріальної підтримки і адаптації до трудової діяльності безробітних знизити соціальну напругу і вирішувати проблеми населених пунктів громади у благоустрої, прибиранні та утриманні в належному санітарному стані їх територій. Зупинилась на фінансуванні Програми.

Вирішили: затвердити Програму організації та проведення громадських робіт на 2019 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2019-2020 роки.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім що дана Програма приймається з метою організації правової роботи міської ради та  для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів.  Детально ознайомила присутніх з Програмою та обсягами фінансування.

Вирішили: затвердити Програму юридичного обслуговування Сновської міської ради на 2019-2020 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням здобувачів освіти закладів освіти Сновської міської ради на 2019 рік.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутніх щодо необхідності матеріально-фінансової підтримки соціально незахищених сімей. Розповіла, кого стосується дана Програма та щодо вартості харчування.

Вирішили: затвердити Програму із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням здобувачів освіти закладів освіти Сновської міської ради на 2019 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Програми із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку, батьки яких є учасниками АТО (ООС), на 2019 рік.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутніх щодо необхідності матеріально-фінансової підтримки сімей військовослужбовців Сновського району, мобілізованих до лав Збройних Сил України, які проходять військову службу в зоні проведення антитерористичної операції. Розповіла, кого стосується дана Програма та щодо вартості харчування.

Вирішили: затвердити Програму із забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку, батьки яких є учасниками АТО (ООС), на 2019 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про затвердження Календарного плану заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, ювілейних та пам’ятних дат у 2019 році.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила щодо подання  начальника відділу культури і туризму Сновської міської ради  Добненко Н.М. про затвердження Календарного плану заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, ювілейних та пам’ятних дат у 2019 році. Ознайомила присутніх з Додатком №3 до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед  громадою, забезпечення  проведення  культурно – масових заходів, здійснення  представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2017- 2020 роки.

Вирішили: затвердити Календарний план заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, ювілейних та пам’ятних дат у 2019 році, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові Медведьову О.О.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх депутатів з проектом рішення про присвоєння чергового рангу Сновському міському голові Медведьову О.О. згідно з чинним законодавством. Зачитала пояснювальну записку до проекту рішення.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про розгляд листа ПрАТ «Комунальник».

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який зачитав листа ПрАТ «Комунальник» щодо намірів підвищити тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка повідомила щодо складного фінансового становища ПрАТ «Комунальник».

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0 

 1. Про інші питання порядку денного 30-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, детально зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Голова засідання                                          С.С. Скідан

  Секретар засідання                                            М.В.Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 14

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

28.11.2018  року                                                                         м. Сновськ

Присутні: 4 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

Відсутні: 1 член комісії  (Анопрієнко В.М.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Кононенко А.О. – головний спеціаліст юридичного відділу;

Лагута М.А. – головний спеціаліст юридичного відділу;

Недвіга В.В. – начальник відділу земельних відносин та агропромислового розвитку;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської об’єднаної територіальної громади.
 2. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО/ООС на 2019 рік (ЦРЛ).
 3. Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок  Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях Сновської ЦРЛ на 2019 рік.
 4. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 5. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2020 рік.
 6. Про ліквідацію сільських виборчих комісій.
 7. Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
  • Блок «Про прийняття в комунальну власність спадщини».
 8. Про інші питання порядку денного 29-ї сесії.
 1. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської об’єднаної територіальної громади.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з Програмою, її метою та з загальним обсягом фінансових ресурсів, необхідних для реалізації даної Програми.

Вирішили: затвердити Програму забезпечення житлом лікарів Сновської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО/ООС на 2019 рік (ЦРЛ).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила що з метою надання учасникам АТО/ООС та членам їх сімей медичних, психологічних, соціальних послуг та забезпечення потреб у медичному обслуговуванні пропонується затвердити дану Програму. Зупинилася на головних розділах Програми та обсягах фінансування.

Вирішили: затвердити програму щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО/ООС на 2019 рік (ЦРЛ), погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

3 Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок  Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях Сновської ЦРЛ на 2019 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що з метою збереження та відновлення здоров’я громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також підтримки  показників  стану  здоров’я  постраждалих,  попередження  та  зниження  рівня  їх  захворюваності  шляхом  включення  додаткових  конкретних    заходів  з  фінансової  підтримки  громадян  при  їх стаціонарному лікуванні  в  Сновській  ЦРЛ  та  забезпеченню  життєво  необхідними  вартісними  медичними  препаратами пропонується затвердити дану Програму. Повідомила, що Фінансове забезпечення Програми здійснюється в межах видатків, затверджених рішенням сесії міської ради при прийнятті  бюджету на 2019 рік.

Вирішили: затвердити Програму медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок  Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях Сновської ЦРЛ на 2019 рік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо розподілу коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком, зачитавши прізвища депутатів та напрямки використання коштів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2020 рік.

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка ознайомила присутніх депутатів з планом діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2019 рік, який пропонується до затвердження.

Вирішили: затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2020 рік, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про ліквідацію сільських виборчих комісій.

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила про лист начальника УДКСУ у Сновському районі щодо припинення діяльності сільських виборчих комісій шляхом ліквідації. Ознайомила присутніх зі складом комісії з ліквідації та переліком сільських виборчих комісій, які планується ліквідувати.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних на конкурентних засадах.

Слухали: Недвігу В.В., начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка повідомила про необхідність створення комісії для забезпечення ефективного та раціонального використання земель. Ознайомила присутніх з Положенням про роботу конкурсної комісії.

Відбулось обговорення складу комісії.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

8.Про прийняття в комунальну власність спадщини (1\4 житлового будинку) громадянина Канавченка Володимира Яковича.

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті Канавченка Володимира Яковича пропонується прийняти у власність Сновської міської ради спадщину у вигляді 1\4 житлового будинку для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (1\4 житлового будинку) громадянина Канавченка Григорія Яковича.

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті Канавченка Григорія Яковича прийняти у власність Сновської міської ради спадщину у вигляді 1\4 житлового будинку для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (1/4 житлового будинку) громадянки Канавченко Улити Георгіївни.

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті Канавченко Улити Георгіївни прийняти у власність Сновської міської ради спадщину у вигляді 1\4 житлового будинку для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (житлового будинку) громадянина Лобанова Анатолія Семеновича.

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті Лобанова Анатолія Семеновича прийняти у власність Сновської міської ради спадщину у вигляді житлового будинку для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (житлового будинку) громадянина Пастушенка Йосипа Арсентійовича.

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті Пастушенка Йосипа Арсентійовича необхідно прийняти у власність Сновської міської ради спадщину у вигляді житлового будинку для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

13.Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянки Бурби Анастасії Іванівни (сертифікат серії ЧН №019758).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянки Бурби Анастасії Іванівни необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянки Бурдело Ганни Григорівни (сертифікат серії ЧН № 003902).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянки Бурдело Ганни Григорівни необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянина Василяко Якова Івановича (сертифікат серії ЧН №019902).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянина Василяко Якова Івановича необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянки Демиденко Тетяни Миколаївни (сертифікат серії ЧН № 019832).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянки Демиденко Тетяни Миколаївни необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянки Купрієнко Парасковії Степанівни (сертифікат серії ЧН №019881).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянки Купрієнко Парасковії Степанівни необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянки Лапи Василини Юхимівни (сертифікат серії ЧН №019788).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянки Лапи Василини Юхимівни необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянки Миненко Парасковії Омелянівни (сертифікат серії ЧН №003799).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянки Миненко Парасковії Омелянівни необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянки Півень Єфросинії Іванівни (сертифікат серії ЧН № 019929).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянки Півень Єфросинії Іванівни необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянина Полуди Юхима Кононовича (сертифікат серії ЧН №019704).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянина Полуди Юхима Кононовича необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянки Решетник Ганни Леонтіївни (сертифікат серії ЧН №019992.)

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянки Решетник Ганни Леонтіївни необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянина Тимощенка Григорія Лукича (сертифікат серії ЧН №019864).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянина Тимощенка Григорія Лукича необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянина Ткаченка Віктора Андрійовича (сертифікат серії ЧН №019995).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянина Ткаченка Віктора Андрійовича необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельної ділянки) громадянки, Шандар Софії Омелянівни (сертифікат серії ЧН № 019856).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянки Шандар Софії Омелянівни необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

  

 1. Про прийняття в комунальну власність спадщини (земельних ділянок) громадянина Шкурського Анатолія Олександровича (сертифікат серії ЧН №019749).

Слухали: Лагуту М.А., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила, що у зв’язку з відсутністю спадкоємців після смерті громадянина Шкурського Анатолія Олександровича необхідно прийняти до земель запасу Сновської міської ради спадщину у вигляді земельної частки (паю) для забезпечення утримання, догляду, вчинення інших фактичних чи юридичних дій для підтримання у належному стані та ефективного використання майна.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про інші питання порядку денного 29-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, детально зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися: 0

  

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Голова постійної комісії                                     С.С. Скідан  

 Секретар постійної комісії        М.В.Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 13

засідання постійної комісії зпитань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 23.10.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Аникієнко Л.П.,Компанець О.І., Малетич М.В.)

Відсутні: 2 члени комісії  (Анопрієнко В.М., Скідан С.С.)

В роботі комісії приймали участь:

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Шарпан О.І. – головний лікар КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги».

 

Голова засідання: Компанець О.І.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Сновської міської ради.
 2. Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки первинної медико-санітарної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.
 3. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2015-2018 роки.
 4. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 5. Про інші питання порядку денного 28-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності голови постійної комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії. Отже сьогодні головою засідання є Компанець О.І.

 1. Про затвердження Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що  для впорядкування розгляду питань щодо найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Сновської міської ради, необхідно

затвердити Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Сновської міської ради. Коротко ознайомила присутніх з Положенням, зупинившись на основних пунктах.

Вирішили: затвердити Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Сновської міської ради, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки первинної медико-санітарної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.

Слухали: Шарпан О.І., головного лікаря КНП «Сновський центр первинної медичної допомоги», яка ознайомила присутніх з комплексною програмою розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський  центр ПМД» на 2018-2021 роки.

Вирішили: затвердити комплексну програму розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський  центр ПМД» на 2018-2021 роки, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2015-2018 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка запропонувала внести зміни до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням  51 сесії міської ради 6 скликання від 29.01.2015 (зі змінами від 10.02.2017 № 27-2/VІІІ), а саме додати пункт: «Матеріальна допомога надається сім’ям загиблих учасників бойових дій (АТО, ООС). Розмір одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників бойових дій (АТО,ООС) становить 5000 гривень.».

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо розподілу коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком, зачитавши прізвища депутатів та напрямки використання коштів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 

 1. Про інші питання порядку денного 28-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, детально зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 3  (Аникієнко Л.П.,Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0 

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Голова засідання,

заступник голови постійної комісії                                             О.І. Компанець 

 Секретар постійної комісії                                                          М.В.Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Протокол № 12

спільного засідання постійних комісій: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту.

23.10.2018  року                                                                                                      м. Сновськ

Присутні: 6 членів комісій, а саме:

заступник голови постійної комісії   з питань з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики –  Компанець О.І.

члени постійної комісії: Аникієнко Л.П., Малетич М.В.

голова постійної комісії  з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури та спорту –  Клименко Т.І.

члени постійної комісії:  Кошова Г.І.,  Самусенко О.П.

Відсутні: 4 (Анопрієнко В.М., Сікач В.М., Скідан С.С., Чумак А.Ю. )

В роботі комісій приймали участь:

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 Голова засідання: Клименко Т.І.

Секретар засідання: Компанець О.І.

Порядок денний:

 1. Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Сновської міської ради на 2018-2022 роки.
 2. Про виділення коштів.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до п.6.10 Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії міської ради від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ (зі змінами), питання, які належать до відання кількох постійних комісій можуть розглядатися постійними комісіями спільно. Тому пропонує депутатам обрати голову та секретаря  спільного засідання комісій.

Виступили: Самусенко О.П., який запропонував обрати головою спільного засідання комісій Клименко Т.І.

Інших пропозицій чи заперечень немає.

Вирішили: обрати головою спільного засідання комісій Клименко Т.І.

Голосували:

за: 6 (Аникієнко Л.П., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

Виступили: Малетич М.В., яка запропонувала обрати секретарем спільного засідання комісій Компанець О.І.

Інших пропозицій чи заперечень немає.

Вирішили: обрати секретарем спільного засідання комісій Компанець О.І.

Голосували:

за: 6 (Аникієнко Л.П., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

Самойлова Н.В., секретар міської ради, зауважила, що відповідно до п.6.10 Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії міської ради від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ (зі змінами), рекомендації та/або висновки, прийняті постійними комісіями на їх спільних засіданнях, підписуються головами відповідних постійних комісій.

 

 1. Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Сновської міської ради на 2018-2022 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо змін до Програми у зв’язку зі зверненням начальника Сновського РС У ДСНС України в Чернігівській області підполковника служби цивільного захисту Терещенко А.М.  щодо забезпечення особового складу рятувальників проживанням та харчуванням, зважаючи на ситуацію, яка виникла через пожежі сухої трави та торфяників на Сновщині. Ознайомила зі змінами.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 6 (Аникієнко Л.П., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про виділення коштів.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про виділення коштів  в сумі 30 тис.грн. за рахунок зменшення резервного фонду для забезпечення заходів, передбачених Цільовою соціальною програмою розвитку цивільного захисту Сновської міської ради  на 2018-2022 роки.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 6 (Аникієнко Л.П., Клименко Т.І., Компанець О.І., Кошова Г.І., Малетич М.В., Самусенко О.П.)

проти: 0

утрималися: 0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

Голова спільного засідання                                                                             Т.І. Клименко 

 Секретар спільного засідання                                                                      О.І. Компанець

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 11

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 24.09.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

Відсутні: 2 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Гукун Г.М. – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій;

Ісаченко Г.І. – помічник-консультант депутата Скідан С.С.;

Коваленко О.І. – заступник міського голови-начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 

Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 2. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради 7 скликання.
 3. Про затвердження проектної документації.
 4. Про ліквідацію юридичних осіб (НВК, ЗОШ) Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 5. Про зміну складу ліквідаційних комісій по ліквідації юридичних осіб загальноосвітніх навчальних закладів Сновського району Чернігівської області.
 6. Про розгляд листа Асоціації міст України.
 7. Про розгляд листа Асоціацій об’єднаних громад Чернігівщини.
 8. Про звернення Сновської міської ради до Прем’єр-міністра України та в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта»
 9. Про інші питання порядку денного 26-ї сесії.
 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо розподілу коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком, зачитавши прізвища депутатів та напрямки використання коштів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради 7 скликання.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо необхідності виключення зі складу виконавчого комітету Швець І.І. у зв’язку з її звільненням з посади в.о. старости сіл Сновське, Єнькова Рудня, Михайлівка.

Вирішили: затвердити персональний склад виконавчого комітету станом на 25 вересня 2018 року з врахуванням змін в новій редакції, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження проектної документації.

Слухали: Гукун Г.М., начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, яка повідомила про необхідність затвердження проектної документації за проектом «Капітальний ремонт будівлі поліклінічного відділення Сновської ЦРЛ в частині заміни віконних та дверних блоків по вул. Спортивна, 21, в м. Сновськ, Чернігівської області» в сумі 1676,496 тис. грн.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про ліквідацію юридичних осіб (НВК, ЗОШ) Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Коваленко О.І., заступника міського голови – начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила про завершення ліквідаційних процедур по припиненню юридичних осіб – навчальних закладів району та необхідність ліквідації закладів: Суничненського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад» І ступеня,   Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Новоборовицького дошкільний навчального закладу №8, Тур’янського дошкільного навчального закладу «Сонечко» загального типу.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про зміну складу ліквідаційних комісій по ліквідації юридичних осіб загальноосвітніх навчальних закладів Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Коваленко О.І., заступника міського голови – начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка повідомила, що у зв’язку із завершенням ліквідаційних процедур по припиненню юридичних осіб – навчальних закладів району необхідно змінити склад ліквідаційних комісій по ліквідації юридичних осіб загальноосвітніх навчальних закладів Сновського району Чернігівської області та затвердити їх склад у новій редакції згідно додатку. Ознайомила присутніх з додатком.

Вирішили: змінити склад ліквідаційних комісій по ліквідації юридичних осіб загальноосвітніх навчальних закладів Сновського району Чернігівської області та затвердити їх склад у новій редакції, погодити проект рішення з додатком  та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про розгляд листа Асоціації міст України.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала лист від Асоціації міст України щодо приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Ознайомила із запропонованим проектом рішення.

Відбулося обговорення листа та проекту рішення.

 

Вирішили: не виносити даний проект рішення на розгляд сесії та відкласти на невизначений термін у зв’язку з тим, що у житті місцевої громади не має соціальної напруги з даного питання.

Голосували:

за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

   

 1. Про розгляд листа Асоціацій об’єднаних громад Чернігівщини.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала лист від Асоціації об’єднаних громад Чернігівщини щодо вступу до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад Чернігівщини».

Відбулося обговорення листа та проекту рішення.

Вирішили: прийняти інформацію до відома, не виносити на розгляд сесії.

Голосували:

за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про звернення Сновської міської ради до Прем’єр-міністра України та в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта». 

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила щодо пропозиції внесення в порядок денний сесії питання «Про звернення Сновської міської  ради до Прем’єр-міністра України та в.о. генерального директора  ПАТ «Укрпошта»». Зачитала присутнім текст звернення.

Виступили: Компанець О.І., депутат міської ради, яка доповіла щодо акцій протесту проти реформи «Укрпошти» в кожному номері районної газети «Промінь». 

Вирішили: включити питання в порядок денний сесії, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 

 1. Про інші питання порядку денного 26-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який доповів по питанню «Про внесення змін до рішень сесій Сновської міської ради щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018-2019 роки». Повідомив, що надійшло клопотання обласного управління лісового та мисливського господарства та колективне звернення лісгоспів, розташованих на території району, щодо зменшення ставки земельного податку за землі лісогосподарського призначення.

Відбулося обговорення ставок та пільг із сплати земельного податку за землі лісогосподарського призначення.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 3 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Голова комісії                                                                                  С.С. Скідан

 Секретар комісії                                                                             М.В.Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 10

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

16.08.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Малетич М.В., Скідан С.С.)

Відсутні: 2 члени комісії  (Анопрієнко В.М., Компанець О.І.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Кононенко А.О. – головний спеціаліст юридичного відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 

Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про погодження експертного висновку проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади».
 1. Про погодження експертного висновку проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про підготовку проекту регуляторного акту – Правил благоустрою населених пунктів Сновської ОТГ. Розповіла, що проект правил благоустрою населених пунктів Сновської ОТГ розроблено господарським відділом Сновської міської ради та подається заступником міського голови Силенком С.В. Зупинилась на основних розділах Правил.

Виступили: Кононенко А.О., головний спеціаліст юридичного відділу, яка наголосила на тому, що з Правилами можна ознайомитись на офіційному сайті Сновської міської ради, протягом місяця з дня оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту будуть прийматися доповнення чи пропозиції. Відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами члени постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики мають подати експертний висновок щодо зазначеного проекту регуляторного акту.

Відбулося обговорення експертного висновку комісії.

Вирішили: погодити експертний висновок проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади» (додається).

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

Голова комісії                                                                                   С.С.Скідан

  Секретар комісії                                                                            М.В.Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 9

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

15.08.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 4 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І.,      Малетич М.В.)

Відсутні: 1 член комісії  (Скідан С.С.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Гукун Г.М. – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій;

Кононенко А.О. – головний спеціаліст юридичного відділу;

Мірошниченко Ю.О. – завідувач сектору надання адміністративних послуг;

Павловська О.О. – юрист Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 

Голова засідання: Компанець О.І.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Сновської міської ради на 2018 – 2020 роки.
 2. Про затвердження Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.
 3. Про внесення змін до рішення 15 сесії міської ради від 22.12.2017 року № 3-15/VІІ «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів  регуляторних актів міської ради на 2018 рік».
 4. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 5. Про внесення змін до рішення 9 сесії 7 скликання від 13.07.2017 року  № 6-9/ VІІ «Про затвердження  Положень про структурні підрозділи Сновської міської ради».
 6. Про затвердження Положення про сектор надання адміністративних послуг Сновської міської ради.
 7. Про затвердження Регламенту сектору надання адміністративних послуг Сновської міської ради.
 8. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через сектор надання адміністративних послуг Сновської міської ради.
 9. Про інші питання порядку денного 25-ї сесії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності голови постійної комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії. Отже сьогодні головою засідання є Компанець О.І.

 1. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Сновської міської ради на 2018 – 2020 роки.

Слухали: Павловську О.О., юриста Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, яка доповіла по основним розділам Програми, зауваживши на необхідності організації оздоровлення та відпочинку дітей у літній період.

Виступили:  Медведьов О.О., міський голова, який наголосив на тому, що фінансові видатки будуть передбачатись при внесенні змін до міського бюджету на 2018 рік та при формуванні бюджету на 2019-2020 роки.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.

Слухали: Гукун Г.М., начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, яка повідомила про необхідність виключити питання з порядку денного сесії для доопрацювання.

Вирішили: виключити питання із порядку денного сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про внесення змін до рішення 15 сесії міської ради від 22.12.2017 року № 3-15/VІІ «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2018 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про підготовку проекту регуляторного акту – Правил благоустрою населених пунктів Сновської ОТГ. Розповіла, що проект правил благоустрою населених пунктів Сновської ОТГ розроблено господарським відділом Сновської міської ради та подається заступником міського голови Силенком С.В. У зв’язку з цим необхідно внести зміни  до Плану діяльності з підготовки проектів   регуляторних актів міської ради на 2018 рік, затвердженого рішенням  15 сесії від 22.12.2017 року № 3-15/VІІ.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо розподілу коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком, зачитавши прізвища депутатів та напрямки використання коштів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про внесення змін до рішення 9 сесії 7 скликання від 13.07.2017 року № 6-9/ VІІ «Про затвердження  Положень про структурні підрозділи Сновської міської ради».

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка повідомила присутнім щодо внесення змін до Положення про юридичний відділ та необхідності затвердження його в новій редакції.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Положення про сектор надання адміністративних послуг Сновської міської ради.

Слухали: Мірошниченка Ю.О., завідувача сектору надання адміністративних послуг, який ознайомив присутніх з Положенням про сектор надання адміністративних послуг Сновської міської ради. Зупинився на головних розділах Положення.

Вирішили: затвердити Положення, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Регламенту сектору надання адміністративних послуг Сновської міської ради.

Слухали: Мірошниченка Ю.О., завідувача сектору надання адміністративних послуг, який ознайомив присутніх з Регламентом сектору надання адміністративних послуг Сновської міської ради.

Вирішили: затвердити Регламент, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через сектор надання адміністративних послуг Сновської міської ради.

Слухали: Мірошниченка Ю.О., завідувача сектору надання адміністративних послуг, який ознайомив присутніх з переліком основних послуг, які будуть надаватись сектором.

Вирішили: затвердити Перелік, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про інші питання порядку денного 25-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з іншими питаннями порядку денного 25-ї сесії, зупинившись на кожному з них.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який надав роз’яснення щодо використання коштів за Програмою соціально-економічного розвитку. Також повідомив присутнім депутатам, що напередодні сесії заплановано засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Сновської об’єднаної територіальної громади», на якому буде вирішуватись питання присвоєння  звання “Почесний громадянин Сновської об’єднаної територіальної громади”.

Відбулося обговорення кандидатур на присвоєння звання.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Голова засідання                                                                            О.І. Компанець

  Секретар засідання                                                                       М.В.Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 8

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

01.08.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 5 членів комісії  (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І.,      Малетич М.В., Скідан С.С.)

Відсутні: 0

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про звернення Сновської міської ради об’єднаної територіальної громади до Президента, Прем’єр-міністра України та ПАТ «Укрзалізиця». 
 1. Про звернення Сновської міської ради об’єднаної територіальної громади до Президента, Прем’єр-міністра України та ПАТ «Укрзалізниця».

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо листа від начальника станції Сновськ. Зачитала лист (додається).

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який задля забезпечення сталого економічного і соціального розвитку громади запропонував звернутись до Президента, Прем’єр-міністра України та ПАТ «Укрзалізниця» щодо недопущення припинення отримання та відправлення вантажів по станції Сновськ.

Депутати склали проект звернення.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 5 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Компанець О.І.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

Проект рішення з рекомендаціями комісії додається.

  Голова засідання                                                                            С.С. Скідан

  Секретар засідання                                                                       М.В.Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

Протокол № 7

засідання постійної комісії з  питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

25.07.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Компанець О.І.,  Малетич М.В.)

Відсутні: 2 члени комісії (Анопрієнко В.М., Скідан С.С.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Коваленко В.М. – головний спеціаліст відділу господарського забезпечення;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Уманський В.В. – начальник юридичного відділу. 

Голова засідання: Компанець О.І.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Статуту Сновської об’єднаної територіальної громади.
 2. Про внесення змін до Програми Нагородження відзнаками Сновської міської ради на 2017-2018 роки.
 3. Про внесення змін до Програми сприяння виконанню повноважень   депутатами Сновської міської ради на 2017-2018 роки.
 4. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 5. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.01.2017 року № 14-1/VІІІ «Про утворення виконавчого комітету  Сновської міської ради 7  скликання та затвердження персонального складу виконавчого комітету» (зі змінами).
 6. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 7. Про інші питання порядку денного 23 сесії.

Самойлова Н.В.,секретар міської ради, заявила, що відповідно до Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ зі змінами, у разі відсутності голови постійної комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії. Отже сьогодні головою засідання є Компанець О.І.

 1. Про затвердження Статуту Сновської об’єднаної територіальної громади.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх зі Статутом, зупинившись на загальних положеннях

Вирішили: затвердити Статут, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про внесення змін до Програми Нагородження відзнаками Сновської міської ради на 2017-2018 роки.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх зі змінами до Програми.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. 3. Про внесення змін до Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2017-2018 роки.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх зі змінами до Програми, детально зупинившись на порядку виділення коштів для сприяння повноважень депутатами та переліку необхідних документів для виділення коштів.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 

 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо розподілу коштів на виконання депутатських повноважень. Ознайомила з додатком, зачитавши прізвища депутатів та напрямки використання коштів.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.01.2017 року № 14-1/VІІІ «Про утворення виконавчого комітету  Сновської міської ради 7  скликання та затвердження персонального складу виконавчого комітету» (зі змінами).

Слухали:  Медведьова О.О., міського голову, який повідомив щодо доцільності внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради у зв’язку з призначенням на посаду нового начальника відділу господарського забезпечення.

Вирішили: затвердити персональний склад, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

Вирішили: погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про інші питання порядку денного 23-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з іншими питаннями порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

 Голова засідання, заступник голови комісії                          О.І. Компанець

  Секретар комісії                                                                            М.В.Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Протокол № 6

спільного засідання постійних комісій: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

18.06.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 8 членів комісій, а саме:

голова постійної комісії   з питань з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики –  Скідан С.С.,

члени постійної комісії:  Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В.

голова постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку –  Кирилюк О.І.

члени постійної комісії:  Булденко Т.А., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.

Відсутні: 2 (Анопрієнко В.М., Кузьменко О.В.)

В роботі комісій приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Гладченко В.М. – головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства та транспорту;

Гукун  Г.М. – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій;

Ісаченко Г.І. – помічник-консультант депутата Скідан С.С.;

Мундурс І.М. – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій;

Орда І.Г. – перший заступник міського голови;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Силенко Р.М. –  начальник частини 8 ДПРЧ (м.Сновськ) 2 ДПРЗ у Чернігівській області;

Уманський В.В. – начальник юридичного відділу.

Голова засідання: Кирилюк О.І.

Секретар засідання: Малетич М.В.

 

Порядок денний:

 1. Про символіку територіальної громади та затвердження  Положення про зміст, опис та порядок використання символіки територіальної громади.
 2. Про затвердження Програми покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території  Сновського району на 2018 рік.
 3. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, що підлягають приватизації у 2018 році та Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації.
 4. Про заборону торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими у нічний час в м. Сновськ.
 5. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2019 рік.
 6. Про встановлення транспортного податку на території Сновської міської ради на 2019 рік.
 7. Про встановлення єдиного податку на території Сновської міської ради на 2019 рік.
 8. Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради на 2019 рік.
 9. Про встановлення туристичного збору на території Сновської міської ради на 2019 рік.
 10. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.
 11. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунальної організації «Щорський міський парк культури і відпочинку Щорської міської ради Чернігівської області».
 12. Про інші питання порядку денного 22 сесії.
 13. Про розгляд листа від Сновського ВП МВП ГУНП.
 14. Різне.

Депутат Скідан С.С. запізнюється на засідання комісії.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, заявила, що відповідно до п.6.10 Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії міської ради від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ (зі змінами), питання, які належать до відання кількох постійних комісій можуть розглядатися постійними комісіями спільно. Тому пропонує депутатам обрати голову та секретаря  спільного засідання комісій.

Виступили: Смоляк В.М., який запропонував обрати головою спільного засідання комісій Кирилюка О.І.

Інших пропозицій чи заперечень немає.

Вирішили: обрати головою спільного засідання комісій Кирилюка О.І.

Голосували:

за: 7 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1 (Скідан С.С. – запізнюється на засідання)

Виступили: Компанець О.І., яка запропонувала обрати секретарем спільного засідання комісій Малетич М.В.

Інших пропозицій чи заперечень немає.

Вирішили: обрати секретарем спільного засідання комісій Малетич М.В.

Голосували:

за: 7 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Булденко Т.А., Кирилюк О.І.,  Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1 (Скідан С.С. – запізнюється на засідання)

Самойлова Н.В., секретар міської ради, зауважила, що відповідно до п.6.10 Положення про постійні комісії Сновської міської ради, затвердженого рішенням сесії міської ради від 11.01.2017 № 4-1/VІІІ (зі змінами), рекомендації та/або висновки, прийняті постійними комісіями на їх спільних засіданнях, підписуються головами відповідних постійних комісій.

 

 

 1. Про символіку територіальної громади та затвердження Положення про зміст, опис та порядок використання символіки територіальної громади.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря  міської ради, яка доповіла по Положенню про зміст, опис та порядок використання символіки Сновської міської об’єднаної територіальної громади. Ознайомила присутніх з графічними зображеннями герба та прапора Сновської ОТГ.

Вирішили: затвердити Положення, герб, прапор, погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

 

Голосували:

за: 7 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1 (Скідан С.С. – запізнюється на засідання)

 

 1. Про затвердження Програми покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району на 2018 рік.

Слухали: Силенка Р.М., начальника частини 8 ДПРЧ (м.Сновськ) 2 ДПРЗ У ДСНС України у Чернігівській області, який повідомив щодо задля  покращення оперативності та злагодженості дій при гасінні пожеж, розширення можливостей щодо проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт пожежно-рятувальною частиною було розроблено Програму, яку пропонується винести на розгляд сесії. Завданням  Програми  є  придбання генератору, штативів для прожекторів, подовжувача без заземлення ПВС 2×2,5 потужність 5 кВт., стаціонарної радіостанції, рятувальних кіл, рятувальних жилетів, рятувальних кінців Александрова для роботи Підрозділу шляхом виділення міською  радою коштів з міського бюджету до державного бюджету суми 42 тис. грн.

Виступили:  Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка зачитала присутнім висновок фінансового відділу Сновської міської ради про можливість виділення коштів з міського бюджету на фінансування програми (додається).

Силенко Р.М., начальник частини 8 ДПРЧ (м.Сновськ) 2 ДПРЗ У ДСНС України у Чернігівській області, який висвітлив позитивні сторони прийняття даної Програми в минулому році.

Кирилюк О.І., депутат міської ради, запропонував прийняти Програму, а профінансувати її  при наявності коштів.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 7 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1 (Скідан С.С. – запізнюється на засідання)

 

 1. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, що підлягають приватизації у 2018 році та Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації.

Слухали: Гладченко В.М., головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства та транспорту, яка повідомила щодо необхідності затвердження Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, що підлягають приватизації у 2018 році, зачитала Перелік. Повідомила про створення аукціонної комісії для продажу об’єктів, що підлягають приватизації, доповіла по Положенню про її діяльність.    Зупинилась на новій редакції Програми приватизації на 2018 рік.

Вирішили: затвердити Перелік об’єктів приватизації, Положення про діяльність аукціонної комісії, Програму приватизації, погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 7 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1 (Скідан С.С. – запізнюється на засідання)

Скідан С.С. з’явилась на засідання комісії.

 

 1. Про заборону торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими у нічний час в м. Сновськ.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який  повідомив щодо рішення Чернігівської обласної ради від 24 травня 2018 року № 16-13/VІІ «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території Чернігівської області в нічний час» та наголосив на необхідності прийняття рішення міською радою з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива серед населення, зокрема серед неповнолітніх, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння.

Вирішили:  погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 8 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2019 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо рекомендації Державної Фіскальної Служби України приймати зазначені ставки податків за формою встановленою Постановою КМУ від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки». Ознайомила присутніх з новою формою проекту рішення.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який  повідомив що з метою диференціації ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, пропонується визначити зонування, де Зона 1 – територія міста Сновськ, Зона 2 – територія сільських населених пунктів Сновської ОТГ. Наголосив на тому, що дане рішення набуває чинності з 01 січня 2019 року. Провів порівняння ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з іншими районами Чернігівської області.

Мундурс І.М., заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестиції, яка ознайомила присутніх з проектом рішення, запропонувала комісії ознайомитись з додатками до рішення.

Відбулося обговорення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2019 рік.

Вирішили: встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердити Положення,  погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 8 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про встановлення транспортного податку на території Сновської міської ради на 2019 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з проектом рішення, зупинившись на Положенні про порядок обчислення та сплати транспортного податку на території Сновської міської ради.

Вирішили: встановити транспортний податок, затвердити Положення, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 8 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про встановлення єдиного податку на території Сновської міської ради на 2019 рік.

Слухали:  Медведьова О.О., міського голову, який ознайомив присутніх з порядком обчислення та сплати єдиного податку на території  Сновської міської ради. Наголосив на тому, що дане рішення набуває чинності з 01 січня 2019 року. Провів порівняння ставок єдиного податку з іншими районами Чернігівської області. Детально зупинився на обговоренні першої та другої групи платників єдиного податку.

Відбулось обговорення встановлення єдиного податку на території Сновської міської ради на 2019 рік.

Вирішили: встановити єдиний податок, затвердити Положення, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 8 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

Депутат Аникієнко Л.П. вийшов із зали засідань.

 

 1. Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради на 2019 рік.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради,  яка ознайомила  присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати  збору за місця для паркування транспортних засобів  на території Сновської міської ради.

Відбулось обговорення розміру збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради на 2019 рік.

Вирішили: встановити збір за місце для паркування транспортних засобів, затвердити Положення, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 7 (Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

не голосували: 1 (Аникієнко Л.П. – вийшов)

 

Депутат Аникієнко Л.П. повернувся до зали засідань.

 

 1. Про встановлення туристичного збору на території Сновської міської ради на 2019 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради,  яка ознайомила присутніх з Положенням про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Сновської міської ради.

Відбулось обговорення розміру туристичного збору на території Сновської міської ради на 2019 рік.

Вирішили: встановити туристичний збір, затвердити Положення, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 8 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.

Слухали: Слухали: Никитенко В.В., головного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, яка повідомила присутнім щодо рекомендації Державної Фіскальної Служби України приймати зазначені ставки податків за формою встановленою Постановою КМУ від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки». Ознайомила присутніх з новою формою проекту рішення та з Положенням про порядок обчислення та сплати плати за землю на території Сновської міської ради.

Відбулось обговорення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Сновської міської ради на 2019 рік. Депутати підтримали ставки податків, погоджені іншими комісіями, за виключенням ставки орендної плати  за землі енергетики, які  запропоновано збільшити з 7% до 10 %.

Вирішили: встановити ставки та пільги із сплати земельного податку, затвердити Положення, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 8 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунальної організації «Щорський міський парк культури і відпочинку Щорської міської ради Чернігівської області».

Слухали: Орду І.Г., першого заступника міського голови, який розповів присутнім щодо процесу  ліквідації КО «Щорський міський парк культури та відпочинку». Зупинився на тому, що ліквідаційною комісією було проведено два засідання, на яких були розглянуті претензії кредиторів та питання щодо прийняття майна організації на баланс Сновської міської ради. Повідомив щодо проведення інвентаризації та складання проміжного ліквідаційного балансу.

Вирішили: затвердити проміжний ліквідаційний баланс, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 8 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про інші питання порядку денного 22 сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала інші питання порядку денного та зупинилась на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома. 

Голосували:

за: 8 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 1. Про розгляд листа від Сновського ВП МВП ГУНП.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала присутнім лист від Сновського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП щодо потреби  ОТГ  в роботі закріпленого за нею дільничого офіцера поліції або помічника ДОП (лист додається). Також був зачитаний висновок фінансового відділу Сновської міської ради з цього питання (додається).

Вирішили:  у зв’язку з недостатнім фінансуванням відмовити у закріпленні за Сновської ОТГ дільничого офіцера поліції або помічника ДОП.

Голосували:

за: 8 (Аникієнко Л.П., Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С., Булденко Т.А., Кирилюк О.І., Матвієнко В.І., Смоляк В.М.)

проти: 0

утрималися: 0

 

 1. Різне.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який довів до відома депутатів, що Постановою Кабінету Міністрів України з 18 травня 2018 року підвищено посадові оклади працівникам органів місцевого самоврядування. У зв’язку з цим він ініціюватиме перед постійною депутатською комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку перегляд розміру преміювання міського голови (розмір премії встановлено 100%  на 2018 рік рішенням сесії у січні 2018 року). Засідання комісії відбудеться відразу після закінчення спільного засідання.

 

 

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

Голова спільного засідання                                                                             О.І. Кирилюк                                          

 

 Секретар спільного засідання                                                                      М.В. Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Протокол № 5

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики 

22.05.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 4 члени комісії  (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.,           Скідан С.С.)

Відсутні: 1 (Компанець О.І.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Коваленко В.М. – головний спеціаліст відділу господарського забезпечення;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Уманський В.В. – начальник юридичного відділу. 

Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Сновської міської ради на 2018-2022 роки.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.01.2017 року № 14-1/VІІІ «Про утворення виконавчого комітету Сновської міської ради 7 скликання та затвердження персонального складу виконавчого комітету» (зі змінами).
 1. Про розгляд листа від Щорського відділу Менської місцевої прокуратури.
 2. Про інші питання порядку денного 21 сесії.
 1. Про затвердження Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Сновської міської ради на 2018-2022 роки.

Слухали: Коваленко В.М., головного спеціаліста відділу господарського забезпечення, який повідомив, що  з метою запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків необхідно затвердити дану Програму. Доповів по об’єктам підвищеної небезпеки, а також зупинився на питанні щодо фінансування Програми.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.,  Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.01.2017 року № 14-1/VІІІ «Про утворення виконавчого комітету Сновської міської ради 7 скликання та затвердження персонального складу виконавчого комітету» (зі змінами).

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо пропозиції міського голови про зміни до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.,  Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про розгляд листа від Щорського відділу Менської місцевої прокуратури.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала лист Щорського відділу Менської місцевої прокуратури щодо призначення та проведення службового розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Виступили: Уманський В.В., начальник юридичного відділу, який наголосив на необхідності підходити до заповнення електронних декларацій відповідально.

Вирішили: довести інформацію до відома депутатів міської ради, рекомендувати виправити знайдені помилки у заповненні декларацій.

 Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.,  Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про інші питання порядку денного 21-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з іншими питаннями порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П., Анопрієнко В.М., Малетич М.В.,  Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

  Голова засідання                                                                            С.С. Скідан 

 Секретар засідання                                                                       М.В.Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 4

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

20.04.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 4 члени комісії  (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

Відсутні: 1 (Анопрієнко В.М.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Кононенко А.О. – головний спеціаліст юридичного відділу;

Пузік М.В. – юрисконсульт Територіального Центру та Сновської КУ «СРЦ ПМСД»;

Шарпан О.І. – головний лікар КУ «СРЦ ПМСД».

 Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Програми підтримки дітей з неблагополучних сімей, які опинилися в закладах охорони здоров’я  Сновської міської ради в умовах стаціонару, на 2018-2020 роки.
 2. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 3. Про реорганізацю  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської райдержадміністрації.
 4. Про припинення КУ «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення  на Комунальне некомерційне підприємство «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.
 5. Про зберігання архівним сектором архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду та про внесення змін до Положення про архівний сектор Сновської міської ради.
 6. Про інші питання порядку денного 20-ї сесії.
 1. Про затвердження Програми підтримки дітей з неблагополучних сімей, які опинилися в закладах охорони здоров’я Сновської міської ради в умовах стаціонару, на 2018-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про розгляд клопотання Громадської ради щодо забезпечення соціального захисту дітей соціально вразливих категорій. Зупинилася на головних розділах програми.

Виступили: Шарпан О.І., головний лікар КУ «СРЦ ПМСД», яка довела до відома, що дуже багато небайдужих людей та персоналу лікарні допомагають дітям одягом, підгузками та їжею, але все одно цього не вистачає, тому прийняття даної програми є дуже доцільним рішенням.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за:4 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення, детально зупинилась на змінах та проінформувала про оголошення та проведення конкурсу на заміщення вакантних посад до юридичного відділу та сектору надання адміністративних послуг.

Виступили: Компанець О.І., депутат міської ради, яка повідомила, що проти даного рішення. Зауважила, що немає необхідності розширювати штат і закликала подумати над можливістю знайти спеціалістів серед існуючих працівників.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, проінформувала щодо обов’язків інспектора з праці і зауважила, що в штаті міської ради немає людини, яка змогла би виконувати обов’язки інспектора.

Медведьов О.О., міський голова, наголосив на необхідності ведення в штат інспектора з праці для проведення перевірок та наведення порядку особливо серед приватних підприємців. Дуже важливо, щоб люди працювали легально.

Скідан С.С., голова комісії, запропонувала винести даний проект рішення на розгляд сесії.

Вирішили: винести питання на розгляд сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 1 (Компанець О.І.)

утрималися:0

 1. Про реорганізацю Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської райдержадміністрації.

Слухали: Пузік М.В., юрисконсульта Територіального Центру, яка доповіла по проекту рішення, зупинилась на доцільності затвердження передавального акту та нового Положення.

Виступили: Малетич М.В., депутат міської ради, яка запитала щодо фінансування Територіального центру.

Самойлова Н.В., секретар міської ради, повідомила, що Територіальний центр з 2017 року фінансується з міського бюджету.

Вирішили: погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на сесії.

 Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про припинення КУ «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення  на Комунальне некомерційне підприємство «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Шарпан О.І., головного лікаря КУ «СРЦ ПМСД», яка повідомила присутнім щодо медичної реформи, відповідно до якої медичні заклади будуть фінансуватись з Національної служби здоров’я, тому виникла потреба перетворення Комунальної установи на Комунальне некомерційне підприємство. Також розповіла, що тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки або проживання, кожен може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря. Розповіла про процес вибору лікаря і укладення договорів.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про зберігання архівним сектором архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду та про внесення змін до Положення про архівний сектор Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., яка прокоментувала проект рішення, повідомила щодо роботи архівного сектору міської ради та зупинилась на змінах до існуючого Положення.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про інші питання порядку денного 20-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з іншими питаннями порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 4 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

 Голова засідання                                                                            С.С.Скідан

  Секретар засідання                                                                       М.В.Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 3

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

21.03.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

Відсутні: 2 (Аникієнко Л.П.,  Скідан С.С.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Кононенко А.О. – головний спеціаліст юридичного відділу;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 Голова засідання: Компанець О.І.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 2. Про затвердження порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Сновська міська рада.
 3. Про внесення змін до Регламенту Сновської міської ради Чернігівської області .
 4. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Сновської міської ради.
 5. Про внесення змін до рішення 18 сесії міської ради від 21.02.2018 року № ­­­19-18/VII.
 6. Про затвердження заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.
 1. Про розгляд листа від Виробничого підрозділу Сновської Дистанції Колії та звернення Сновської міської ради до Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця»
 2. Про розгляд протоколів засідань загальних зборів працівників Сновської ЗОШ I-III ст. №1 та №2.
 3. Про інші питання порядку денного 19-ї сесії.
 1. Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім, що даний проект рішення як регуляторний акт був оприлюднений в Сновській районній газеті «Промінь» та на офіційному веб-сайті Сновської міської ради. Рекомендації Антимонопольного комітету враховані.

Виступили: Компанець О.І., яка зачитала висновок про відповідність проекту регуляторного акту вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політик у сфері господарської діяльності.»

Вирішили: затвердити висновок комісії (додається).

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0              утрималися:0

Вирішили: затвердити Положення, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Сновська міська рада.

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка прокоментувала проект рішення, доповіла щодо порядку доступу до публічної інформації, форми запиту, відшкодування витрат та порядку надання інформації.

Вирішили: затвердити порядок доступу до публічної інформації, погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про внесення змін до Регламенту Сновської міської ради Чернігівської області .

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який прокоментував проект рішення та зауважив на необхідності доопрацювання даного проекту.

Виступили: Компанець О.І., депутат міської ради, яка зазначила, що дане питання досить суперечливе.

Медведьов О.О., міський голова, запропонував зняти питання з порядку денного.

Вирішили: проект рішення не погодити, зняти питання з порядку денного.

 Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Сновської міської ради.

Слухали: Кононенко А.О., головного спеціаліста юридичного відділу, яка прокоментувала проект рішення, детально зупинившись на Положенні.

Виступили: Самойлова Н.В., секретар міської ради, яка додала, що Положення було доопрацьовано юридичним відділом міської ради, приведено до вимог чинного законодавства України, тому постала необхідність затвердити новий варіант.

Вирішили: затвердити Положення, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про внесення змін до рішення 18 сесії міської ради від 21.02.2018 року № ­­­19-18/VII.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка прокоментувала проект рішення та повідомила про необхідність внесення змін до рішення від 21.02.2018 року  № ­­­19-18/VII у зв’язку з заявою Карпенка В.М. щодо відмови займати посаду заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Виступили: Анопрієнко В.М., депутат міської ради, запитав чи будуть пояснення від Карпенка В.М.

Медведьов О.О., міський голова, повідомив, що Карпенко В.М. був запрошений на сесію, на якій сам надасть роз’яснення.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який запропонував на посаду заступника міського голови-начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту кандидатуру Коваленко О.І., директора КЗ “Сновська ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів”.

Відбулося обговорення кандидатури Коваленко О.І.

Вирішили: винести дане питання на розгляд сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про розгляд листа від Виробничого підрозділу Сновської Дистанції Колії та звернення Сновської міської ради до Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила присутнім щодо звернення від Виробничого підрозділу Сновської Дистанції Колії про недопущення реорганізації підприємства та збереження робочих місць.

Виступили: Медведьов О.О., який зауважив, що задля забезпечення сталого економічного і соціального розвитку Сновської ОТГ можна прийняти проект рішення зі зверненням депутатів до Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

Вирішили: направити депутатське звернення до Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця», включити проект рішення (додається) в порядок денний сесії та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про розгляд протоколів засідань загальних зборів працівників Сновської ЗОШ I-III ст. №1 та №2.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала присутнім депутатам протокол засідання загальних зборів (конференції) працівників Сновської ЗОШ I-III ст. №1 та №2, детально зупинившись на кожній з вимог.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про інші питання порядку денного 19-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з іншими питаннями порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Компанець О.І., Малетич М.В.)

проти: 0

утрималися:0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

  Голова засідання                                                                            О.І.Компанець

  Секретар засідання                                                                       М.В.Малетич

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 Протокол № 2

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 19.02.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)

Відсутні: 2 (Аникієнко Л.П.,  Компанець О.І.)

В роботі комісії приймали участь:

Самойлова Н.В. – секретар міської ради;

Добненко Н.М. – начальник відділу культури та туризму;

Мундурс І.М. – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій.

 Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про визнання повноважень депутата Сновської міської ради Кошової Г.І.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.01.2017 року № 14-1/VІІІ «Про утворення виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання та затвердження персонального складу виконавчого комітету».
 3. Про затвердження Стратегії розвитку Сновської об¢єднаної територіальної громади на 2018-2024 роки.
 4. Про затвердження цільової довгострокової Програми «Мистецька освіта Сновщини» на 2018 – 2025 роки.
 5. Про затвердження Календарного плану заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, ювілейних та пам’ятних дат у 2018 році та внесення змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення культурно – масових  заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2017  – 2020 роки.
 6. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Сновської міської ради.
 7. Про затвердження акту ліквідаційної комісії по ліквідації міжшкільного навчально-виробничого комбінату Сновської міської ради.
 8. Про обрання заступника міського голови/начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.
 9. Про розгляд пропозиції Громадської ради.
 10. Про інші питання порядку денного 18-ї сесії.

 

 1. Про визнання повноважень депутата Сновської міської ради Кошової Г.І.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка запропонувала до розгляду проект рішення щодо визнання повноважень депутата Сновської міської ради Кошової Г.І.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.01.2017 року № 14-1/VІІІ «Про утворення виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання та затвердження персонального складу виконавчого комітету».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла, що в зв’язку з початком повноважень депутата Кошової Г.І. необхідно внести зміни до рішення «Про утворення виконавчого комітету Сновської міської ради 8 скликання та затвердження персонального складу виконавчого комітету» від 17.01.2017 року № 14-1/ VІІІ, а також детально зупинилась на змінах до рішення.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Стратегії розвитку Сновської об¢єднаної територіальної громади на 2018-2024 роки.

Слухали: Мундурс І.М., заступника начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, яка коротко ознайомила присутніх депутатів зі структурою Стратегії,  а також повідомила про можливість детально ознайомитись зі Стратегією розвитку Сновської об¢єднаної територіальної громади на 2018-2024  роки на офіційному сайті Сновської міської ради.

Виступили: Скідан С.С., голова постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики, яка запитала щодо способу реалізації Стратегії.

Мундурс І.М., заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, надала роз’яснення.

Вирішили: затвердити Стратегію, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

 Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження цільової довгострокової Програми «Мистецька освіта Сновщини» на 2018 – 2025 роки.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури та туризму, яка доповіла по Програмі, зупинилася на розділах Програми.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про затвердження Календарного плану заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, ювілейних та пам’ятних дат у 2018 році та внесення змін до Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, забезпечення проведення культурно – масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів Сновською міською радою на 2017  – 2020 роки.

Слухали: Добненко Н.М., начальника відділу культури та туризму, яка доповіла по проекту рішення, детально зупинившись на змінах до Програми та зачитала Календарний план.

Вирішили: затвердити Календарний план, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх зі змінами до Положення, детально зупинившись на  них.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження акту ліквідаційної комісії по ліквідації міжшкільного навчально-виробничого комбінату Сновської міської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що у звʼязку із завершенням ліквідаційної процедури навчально-виробничого комбінату Сновської міської ради Чернігівської області необхідно затвердити даний проект рішення.

Вирішили: затвердити акт, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про обрання заступника міського голови/начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила про пропозицію щодо кандидатури Карпенка Володимира Миколайовича на посаду заступника міського голови/начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, зупинившись на змінах до структури та штатного розпису Сновської міської ради та до Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, затвердженого рішенням Сновської міської ради.

Вирішили: погодити кандидатуру Карпенка Володимира Миколайовича на посаду заступника міського голови/начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту з 01.03.2018 року,   погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про розгляд пропозиції Громадської ради.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка зачитала звернення громадської ради.

Виступили: Скідан С.С., голова постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики, яка запропонувала відхилити пропозицію.

Вирішили: відхилити пропозицію створення Громадської Ради при Сновській міській раді у зв′язку з тим, що Громадська рада існує при Сновській РДА.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про інші питання порядку денного 18-ї сесії.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила присутніх з іншими питаннями порядку денного, зупинившись на кожному з них.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 3 (Анопрієнко В.М., Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 Голова комісії                                                                                  С.С.Скідан

  Секретар                                                                                         М.В.Малетич

\СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Протокол № 1

засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

17.01.2018  року                                                                                                            м. Сновськ

Присутні: 3 члени комісії  (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

Відсутні: 2 (Анопрієнко В.М., Компанець О.І.)

В роботі комісії приймали участь:

Медведьов О.О. – міський голова;

Самойлова Н.В. – секретар міської ради.

 Голова засідання: Скідан С.С.

Секретар засідання: Малетич М.В.

Порядок денний:

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 7-го скликання Будлянського Ю.М.
 2. Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
 3. Про затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень  на 2018 рік».
 4. Про затвердження Програми удосконалення охорони   та   облаштування державного кордону України на території Сновської ОТГ Чернігівської області на 2018-2020 роки.
 5. Про затвердження Програми зайнятості населення Сновської міської ради на 2018-2020 роки.
 6. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи Сновського району на 2018 рік.
 7. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2018 рік.
 8. Про затвердження Програми поповнення бібліотечних фондів Сновської централізованої бібліотечної системи на 2018 – 2021 роки.
 9. Про внесення змін до Програми щодо підтримки учнів Сновської дитячої музичної школи  ім.  Н.Г. Рахліна  на 2017- 2021 роки.
 10. Про продовження дії рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10 лютого 2017 року № 50-2/VІІІ.
 11. Про затвердження акту ліквідаційної комісії по ліквідації Смяцької ЗОШ І-ІІ ст.
 12. Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2018 рік.
 13. Про інші питання порядку денного 17-ї сесії.

 

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 7-го скликання Будлянського Ю.М.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 7 скликання Будлянського Юрія Михайловича, який обирався по виборчому округу № 8 від Щорської районної партійної організації Аграрна партія України, у зв’язку з його особистою заявою про складання ним депутатських повноважень.

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла про основні напрямки Програми соціально-економічного розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020  роки, зупинилася на додатках до Плану.

Вирішили: затвердити План (Програму), погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Програми «Безпечне місто та профілактика правопорушень на 2018 рік».

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка розповіла про Програму, за якою планується встановлення камер відеоспостереження з метою забезпечення особистої безпеки громадян, протидії злочинності, створення організаційно-правових передумов для запобігання та розкриття злочинів у місті та районі.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

 Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Програми удосконалення охорони   та   облаштування державного кордону України на території Сновської ОТГ Чернігівської області на 2018-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила з Програмою удосконалення   охорони   та   облаштування державного кордону України на території Сновської ОТГ Чернігівської області.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про затвердження Програми зайнятості населення Сновської міської ради на 2018-2020 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, з коротким аналізом Програми.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи Сновського району на 2018 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла про Програму покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної  та оборонної роботи, зупинилася на фінансуванні Програми.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2018 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка повідомила, що дана Програма передбачає залучення незайнятих роботою мешканців Сновської громади до участі в громадських роботах, що дозволить шляхом матеріальної підтримки і адаптації до трудової діяльності безробітних знизити соціальну напругу і вирішувати проблеми населених пунктів громади у благоустрої, прибиранні та утриманні в належному санітарному стані їх територій.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження Програми поповнення бібліотечних фондів Сновської централізованої бібліотечної системи на 2018 – 2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, з аналізом Програми щодо забезпечення бібліотек району періодичними виданнями, газетами, журналами та літературою.

Вирішили: затвердити Програму, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про внесення змін до Програми щодо підтримки учнів Сновської дитячої музичної школи ім.  Н.Г. Рахліна  на 2017- 2021 роки.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка  ознайомила про внесення змін до Програми щодо підтримки учнів  Сновської дитячої музичної школи імені Н.Г. Рахліна  на 2017 – 2021 роки,  з метою посилення соціального захисту  прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, в яких не менше року проживають троє і більше дітей.

Вирішили: затвердити зміни до Програми, погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про продовження дії рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10 лютого 2017 року № 50-2/VІІІ.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла про звернення начальника ПрАТ «Комунальник» про продовження дії рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10 лютого 2017 року № 50-2/VІІІ.

Виступили: Медведьов О.О., міський голова, який доповів про встановлення орендної плати за користування комунальною власністю (ЦМК) для ПрАТ «Комунальник».

Вирішили: погодити проект рішення та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0 

 1. Про затвердження акту ліквідаційної комісії по ліквідації Смяцької ЗОШ І-ІІ ст.

Слухали:  Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка доповіла про завершення ліквідаційної процедури по Смяцькій ЗОШ І-ІІ ст. та представила акт ліквідаційної комісії з  ліквідаційним балансом.

Вирішили: затвердити акт ліквідаційної комісії з ліквідаційним балансом по ліквідації Смяцької ЗОШ І-ІІ ст., погодити проект рішення з додатками та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2018 рік.

Слухали: Самойлову Н.В., секретаря міської ради, яка ознайомила з орієнтовним планом роботи виконавчого комітету Сновської міської ради на 2018 рік.

Вирішили: затвердити План роботи, погодити проект рішення з додатком та рекомендувати прийняти на  сесії.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

 1. Про інші питання порядку денного 17-ї сесії.

Слухали: Медведьова О.О., міського голову, який ознайомив присутніх з іншими питаннями порядку денного.

Вирішили: прийняти інформацію до відома.

Голосували:

за: 3 (Аникієнко Л.П.,  Малетич М.В., Скідан С.С.)

проти: 0

утрималися:0

Проекти рішень з рекомендаціями комісії додаються.

 

 Голова комісії                                                                                  С.С.Скідан

 Секретар                                                                                         М.В.Малетич

Постійна комісія міської ради 

з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики (відповідальна  комісія)

 Висновок про відповідність проекту регуляторного акту вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

 Відповідальна постійна комісія розглянула проект регуляторного акту – «Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області», розробником якого являються постійна комісія Сновської міської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та постійна комісія Сновської міської ради з питань житлово-комунального господарства, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

На підставі аналізу регуляторного впливу, яким супроводжується проект регуляторного акту відповідальна постійна комісія надає висновок про відповідність проекту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а саме:

Стаття 4. Принципи державної регуляторної політики:

– доцільність – обґрунтована необхідність державного регулювання господарських відносин  з  метою  вирішення  існуючої проблеми;

– адекватність – відповідність форм та рівня державного регулювання господарських відносин потребі у вирішенні існуючої проблеми та ринковим вимогам з урахуванням усіх прийнятних альтернатив;

– ефективність – забезпечення досягнення внаслідок дії регуляторного акта максимально можливих позитивних результатів за рахунок мінімально необхідних витрат ресурсів суб’єктів господарювання,громадян та держави;

– збалансованість – забезпечення у регуляторній  діяльності балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави;

– передбачуваність – послідовність регуляторної діяльності, відповідність її цілям державної політики, а також планам з підготовки проектів регуляторних актів, що дозволяє  суб’єктам господарювання здійснювати планування їхньої діяльності;

– прозорість та  врахування громадської думки – відкритість для фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань дій регуляторних органів на всіх етапах їх регуляторної діяльності, обов’язковий розгляд регуляторними органами ініціатив, зауважень та пропозицій, наданих у встановленому законом порядку фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, обов’язковість і своєчасність доведення прийнятих регуляторних актів до відома фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, інформування громадськості про здійснення регуляторної діяльності.

 Стаття 8. Підготовка аналізу регуляторного впливу.

 Сновською міською радою до оприлюднення проекту регуляторного акту було підготовлено аналіз регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій, який відповідає вимогам статті 8 вищезазначеного Закону:

Розробник проекту регуляторного акта при підготовці аналізу регуляторного впливу повинен:

– визначити та проаналізувати проблему, яку пропонується розв’язати шляхом державного регулювання господарських відносин, а також оцінити важливість цієї проблеми;

– обґрунтувати, чому визначена проблема не може бути розв’язана за допомогою ринкових механізмів і потребує державного регулювання;

– обґрунтувати, чому визначена проблема не може бути розв’язана за допомогою діючих регуляторних актів, та розглянути можливість внесення змін до них;

– визначити очікувані результати прийняття   запропонованого регуляторного  акта,  у тому числі здійснити розрахунок очікуваних витрат та вигод суб’єктів господарювання, громадян та держави внаслідок дії регуляторного акта;

– визначити цілі державного регулювання;

– визначити та оцінити усі прийнятні альтернативні способи досягнення встановлених цілей, у тому числі ті з них, які не передбачають безпосереднього державного регулювання господарських відносин;

– аргументувати переваги обраного способу досягнення встановлених цілей;

– описати механізми і заходи, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта;

– обґрунтувати можливість досягнення встановлених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта;

– обґрунтовано довести, що досягнення запропонованим регуляторним актом встановлених цілей є можливим з найменшими витратами для суб’єктів господарювання, громадян та держави;

– обґрунтовано довести,  що вигоди, які виникатимуть внаслідок дії запропонованого регуляторного акта, виправдовують відповідні витрати у випадку,  якщо витрати та/або вигоди не можуть бути кількісно визначені;

– оцінити можливість впровадження та виконання вимог регуляторного акта залежно  від  ресурсів, якими  розпоряджаються органи державної влади, органи місцевого самоврядування, фізичні та юридичні особи, які повинні впроваджувати або виконувати  ці вимоги;

–  оцінити ризик впливу зовнішніх чинників на дію запропонованого регуляторного акта;

–  обґрунтувати запропонований  строк чинності регуляторного акта;

–   визначити показники результативності регуляторного акта;

– визначити заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження  результативності регуляторного акта в разі його прийняття.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу був оприлюднений на офіційному веб-сайті Сновської міської ради 28 грудня 2017 року.

Відповідно до статті 55 Регламенту роботи Сновської міської ради, відповідальна  комісія робить висновок, що проект регуляторного акту відповідає вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Голова відповідальної комісії                                                                                    С.С.Скідан

Leave a Reply