» » ПРОТЯГОМ ДЕКІЛЬКОХ ДЕСЯТИРІЧЬ В НАШОМУ МІСТІ НІЧОГО НЕ БУДУВАЛОСЬ ТА ЗАВДЯКІ «ТУРБОТІ» ДЕЯКИХ ЖИТЕЛІВ МІСТА, МАБУТЬ, НІЧОГО І НЕ ПОБУДУЄТЬСЯ

ПРОТЯГОМ ДЕКІЛЬКОХ ДЕСЯТИРІЧЬ В НАШОМУ МІСТІ НІЧОГО НЕ БУДУВАЛОСЬ ТА ЗАВДЯКІ «ТУРБОТІ» ДЕЯКИХ ЖИТЕЛІВ МІСТА, МАБУТЬ, НІЧОГО І НЕ ПОБУДУЄТЬСЯ

Питання стосується земельної ділянки біля Сновського будинку культури,де планувалося побудувати житловий будинок. Рішенням 21 сесії від 24.05.2018 року ця земельна ділянка була включена до переліку  земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами. Забудовник мав на меті побудувати в центрі міста сучасний 4-поверховий будинок (на першому поверсі – офіс, на другому – готель, а третій-четвертий поверхи – квартири) з облаштуванням прилеглої території (дитячий майданчик, парковка, озеленення тощо).

Міською радою було оголошено аукціон, але завдяки «старанням активістів» та деяких депутатів міської ради, які активно виступали проти забудови на даній території, бажаючих приймати участь в аукціоні не знайшлося. Натомість  саме такі «активісти» активно кричать на всі застави про залучення інвестицій та розбудову громади.

В нашому місті понад 30 років нічого не будувалось, а тут виявилась така можливість, чому б не скористатись?

Звісно, будівельна компанія працювати собі на збиток не буде. І будувати будинок буде лише за умови, що всі приміщення будуть викуплені. І якщо є бажаючий придбати перший та другий поверхи будівлі в центрі міста, то на околиці міста ані офіс, ані готель, мабуть, нікому не потрібні. Тож забудовнику будувати сучасну будівлю на околиці міста немає сенсу.

Крім того, сучасний дизайн запланованого будинку прикрасив би центр нашого міста, а також громада мала би змогу отримати немаленьку долю пайової участі. Все ж таки хочеться, щоб наше місто розбудовувалось та приваблювало гостей.

ВИЯВИЛАСЬ ТАКА МОЖЛИВІСТЬ – ТРЕБА ЇЇ ВИКОРИСТОВУВАТИ, ІНШОГО РАЗУ МОЖЕ НЕ БУТИ!

 

 

Leave a Reply