» » Проведено друге засідання робочої групи з підготовки Плану відновлення і розвитку Сновської громади

Проведено друге засідання робочої групи з підготовки Плану відновлення і розвитку Сновської громади

У Сновській громаді 15.03.2023 року провели друге засідання робочої групи з планування відновлення Сновської громади.

Під час засідання регіональний експерт Олександр Ісип презентував результати підготовки аналітичної частини проекту Плану відновлення і розвитку громади. Разом з учасниками робочої групи обговорили проєкти відновлення та розвитку, сформували завдання та заходи відновлення, бачення розвитку Сновської громади.

Робочою групою рекомендовано включити до Плану 15 проєктів, пріоритетними визначити 3 проєкти, а саме:

Розвиток мережі надання адміністративних послуг (введення в ЦНАП нових послуг та підвищення якості послуг, що надаються. Створення єдиного простору «фронт-офіс». Надання можливості отримання «супутніх послуг», послуг РАЦСу, державної міграційної служби тощо);

Реконструкція їдальні Сновської гімназії (Завершення реконструкції їдальні навчального закладу, яка розпочалася у 2018 році. Забезпечення учнів гарячим харчуванням);

Капітальний ремонт корпусу № 1 Сновської початкової школи (Створення  здорового мікроклімату в приміщенні та збереження здоров’я дітей шляхом проведення енергозберігаючих заходів: заміна покрівлі, утеплення фасаду)

В ході засідання рекомендації надавав  національний експерт Маркіян Дацишин

Підготовка Планів відновлення стала можлива завдяки проекту «Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення», що реалізується за підтримки уряду Великої Британії.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій