» » Проведено навчання для представників Сновської районної організації  ветеранів України «Знати свої права та брати участь у житті суспільства»

Проведено навчання для представників Сновської районної організації  ветеранів України «Знати свої права та брати участь у житті суспільства»

24 листопада 2020 року на базі новоствореного «ПРОСТОРУ АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ» Територіального центру Сновської міської ради відбувся тренінг «Знати свої права та брати участь у житті суспільства». Учасники навчання підвищувати рівень обізнаності своїх прав та можливостей,  навчались сучасним навичкам в суспільстві задля комфортного життя в 21 сторіччі, а також дізнавались про механізми активної залученості до життя громади.

Захід проведено в межах грантового проєкту «Створення простору для відпочинку та підтримки здорового способу життя для соціально-вразливих груп населення Сновської ОТГ (людей похилого віку, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб,  осіб, що потрапили в складні побутові умови тощо)».

Учасники зібрання відмітили дуже професійний рівень та комфортні умови проведення заходу, дякували за можливість спілкування, отриманні знання та побажали, щоб такі навчання та зустрічі з людьми похилого віку відбувались в Сновській громаді і надалі.

Проєкт співфінансується в рамках програми польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Організатором заходу є Сновська міська рада.

 

Керівник проєкту – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Ірина Мундурс

 

Дана публікація відображає виключно погляди автора і не може вважатися офіційною позицією Міністерства закордонних справ Республіка Польща.