» » Реалізуються проекти, включені до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади

Реалізуються проекти, включені до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади

КУЛЬТУРА

Проводиться капітальний ремонт покрівель будівель закладів культури.

Ремонт даху центральної бібліотеки на завершальній стадії. Наразі проходять лабораторні роботи з якості вогнегасного оброблення.

Також розпочато капітальний ремонт покрівлі дитячої музичної школи. Це одна з найстаріших споруд міста. Частина будівлі, що межує з дитячим садочком, була збудована в 1910 році, інша половина добудована в 1975 році. З того часу капітальний ремонт покрівлі проводиться вперше.

ОСВІТА

На завершальній стадії реконструкція системи опалення Сновської гімназії з встановленням блочно-модульної котельні на альтернативному паливі. Триває будівництво їдальні: встановлені вінка, двері, прокладаються внутрішні комунікації.

Окрім того, планується встановлення двох дитячих майданчиків в Сновському НВК “ДНЗ – СЗНЗ I ст.” та Тур’янському НВК « ЗНЗ I-II ст.-ДНЗ»

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply