» » Проводиться обрізка дерев

Проводиться обрізка дерев

На цьому тижні, до початку вегетаційного періоду, працівники КП «Сновська ЖЕД» розпочали підрізати липи по вул.Незалежності у Сновську, щоб у майбутньому сформувалася кулеподібна форма дерева. Ці роботи періодично проводяться  для запобігання розростанню крони у висоту та над проїжджою частиною і тротуарами, а також вростання гілок у лінії електропередач.

Щоправда, цьогоріч обрізка дерев не обійшлася  без скарг від жителів міста. Мовляв, виглядають вони не естетично і це шкодить деревам.  Проте періодичне омолодження крони навпаки рекомендоване деяким породам листяних дерев – вербам, липам, тополям, з хвойних – ялинам та модринам. Влітку виростуть нові пагони на стовбурах лип, покриються листям і дерева матимуть гарний привабливий вигляд.

Нагадаємо, що відповідно до Правил благоустрою усі підприємства, установи, організації, власники будинків та орендарі зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, а також обрізати гілки дерев та кущів, які виходять на тротуари та проїжджі частини і заважають проїзду техніці і пішоходам.

Тож поки не розпочався період вегетації, варто всім подбати про обрізання гілок дерев.

 

Відділ організаційно роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради