» » Прибрали стихійне сміттєзвалище навколо полігону твердих побутових відходів та розчистили проїзд на самому полігоні

Прибрали стихійне сміттєзвалище навколо полігону твердих побутових відходів та розчистили проїзд на самому полігоні

За полігоном твердих побутових відходів, який розташований поблизу міста на землях Сновської територіальної громади, знову утворилося стихійне сміттєзвалище. Окремі жителі міста та підприємці, вивозячи самостійно сміття, звалюють його за парканом полігону або просто на проїзд в середині сміттєзвалища. Все це доводиться прибирати за кошти місцевого бюджету.

Тож, шановні жителі громади, просимо з повагою ставитися до праці комунальників, і вивозячи сміття – вивантажуйте його саме на території полігону, не захаращуючи проїзд.

Зазначимо, що вивозити всім з приватного сектору  тверді побутові відходи на сміттєзвалище, на відміну від практики інших громадах, можна поки що безкоштовно.

Нагадуємо також жителям міста, керівникам державних, комунальних та приватних установ про необхідність укладати угоди на вивіз сміття з  комунальним підприємством «Сновська ЖЕД».

Вартість послуги на вивіз сміття з приватного сектора, з розрахунку на одного мешканця будинку на місяць – 14,30 грн (з ПДВ). Вивезення твердих побутових відходів від приватних осель здійснюється за встановленим графіком раз на два тижні.

Тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів: для бюджетних установ – 87,79 грн за 1 м3 (з  ПДВ), для інших споживачів – 103,75 грн за 1 м3 (з ПДВ).

За детальною інформацією звертайтеся: м.Сновськ, вул.Вишнева,53, КП «Сновська ЖЕД». Тел. 2-19-19. Електронна адреса: box1919@ukrpost.ua

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради