» » » Придбаємо автобус разом!  Голосуємо усією громадою!

Придбаємо автобус разом!  Голосуємо усією громадою!

Не будьте байдужими та проголосуйте за наш проєкт! Лише завдяки нам наші діти матимуть змогу підкорювати нові вершини слави, подорожуючі на власному автобусі!

В цьому році вперше Чернігівська ОДА оголосила конкурс на фінансування проєктів від громад та районів області в рамках «Всеукраїнського громадського бюджету».

Від нашої громади на конкурс подано проєкт  «Мистецький десант» (придбання автобусу з підйомником для відділу культури і туризму Сновської ОТГ). Автобус на 35 місць дуже необхідний для наших творчих дітей, аматорів та працівників культури району. До того ж, жодного транспортного засобу для маломобільних груп населення в нашій громаді немає.

Проєкт-переможець буде визначений за результатами он-лайн голосування серед жителів області. Якщо наш проєкт переможе, він отримає кошти з державного бюджету (90%) та місцевого бюджету Сновської ОТГ (10%).

Голосування триватиме з 14.04 2020 року по 28.04.2020 року включно.

ГОЛОСУЄМО УСІЄЮ ГРОМАДОЮ! І ТОДІ  ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ! РАЗОМ МИ СИЛА!

Проголосувати за проєкт можна за посиланням тут https://vgb-chernihiv-budget.e-dem.in.ua/#/project/12350?return=main

Ознайомитись з інструкцією як проголосувати тут https://snovmr.gov.ua/yak-viddaty-svij-golos-za-proyekt-mystetskyj-desant-prydbannya-avtobusu-z-pidjomnykom-dlya-viddilu-kultury-i-turyzmu-snovskoyi-otg/

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради