» » Прийнято бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Прийнято бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

20 грудня під головуванням міського голови Олександра Медведьова відбулася 42 сесія Сновської міської ради сьомого скликання, на якій було прийнято головний документ об’єднаної територіальної громади – бюджет-2020.

Окрім бюджету, депутати внесли зміни до рішень попередніх сесій, затвердили ряд Програм, зокрема, про благоустрій, про забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей дошкільного та шкільного віку закладів освіти міської ради, про покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району на 2020 рік, про організацію  громадських робіт та інші.

Було збільшено на 520 тис. грн обсяг фінансування по комплексній програмі розвитку та підтримки первинної медичної допомоги КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки, що дасть можливість утримувати і не закривати фельдшерські пункти у селах громади.

Відповідно до Закону України «Про статус народного депутата України» та поданої заяви народним депутатом рішенням сесії було надано службове приміщення депутату Верховної Ради по округу №207 Максиму Зуєву, де буде розташоване постійне робоче місце його помічника-консультанта.  Знаходиться приміщення у Сновському будинку культури.

Загалом на сесії було розглянуто 49 питань, всі рішення депутатами були прийняті майже одноголосно.

На завершення засідання міський голова оголосив про скликання 27 грудня позачергової сесії міської ради.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради