» » Приклад незламності та жаги до життя, віри в себе та світле майбутнє

Приклад незламності та жаги до життя, віри в себе та світле майбутнє

 

В рамках співпраці між територіальними центрами Сновьскої громади та м. Добруш (Білорусь), за сприяння Сновської міської ради та управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, 29 листопада вихованці Сновського Центру дитячої та юнацької творчості – учасники клубу «Повір у себе» (керівник  Діана Данильченко) взяли участь у Міжнародному фестивалі творчості людей з особливими потребами «Мы вместе!».

Кілька годин атмосфери добра, щирості та захвату подарували глядачам 58 конкурсантів фестивалю. Учасники довели: фізичні та психологічні вади не можуть стати перешкодою на шляху до здійснення мрій. Сила духу конкурсантів вражає. З полум’ям надії в очах, вони долають всі перешкоди та досягають мети. Їх жага до життя та віра в себе та світле майбутнє стають прикладом незламності та гордості.

У фестивалі приймають участь Білорусь, Росія, а з 2011 року і Україна.

Нашу країну гідно представили талановиті маленькі зірочки: Стрижак Поліна, Стрижак Анастасія та Логвиненко Рената, які додали у програму фестивалю українського колориту. Вони спромоглися доторкнутися до душі кожного з тих хто був присутній у залі, довели, що любов до рідного краю не зламна, а сила духу українського народу непоборна.

Усі учасники фестивалю були відмічені грамотами та подарунками, а також отримали запрошення до участі у фестивалі у наступному році.

 

За інформацією директора територіального центру Сновської міської ради

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image