» » Прикро і соромно

Прикро і соромно

На превеликий жаль, на території об’єднаної територіальної громади час від часу  фіксуються факти хуліганства, виявляються випадки пошкодження комунального майна та крадіжки. Це і поламані лавочки та дерев’яні мости в гідропарку, і вирвані квіти на міських клумбах та вкрадені зелені насадження біля ЗОШ №1 тощо.

Нещодавно до Сновської міської ради надійшло звернення від жителя нашого міста, в якому він повідомляє про зафіксований ним факт злочину на центральному пляжі, який трапився 25 жовтня 2019 року близько 13 год. Як зазначено у зверненні, три чоловіки приїхавши на місце відпочинку на березі річки на двох мікроавтобусах, набрали пісок з майданчика, який був облаштований для гри у волейбол, футбол та дитячих ігор. На зауваження жителя міста особи вдалися до погроз. Двох вандалів житель міста впізнав і готовий надати свідчення та відеодокази вчинення правопорушення.

За даним фактом Сновським відділенням поліції розпочата перевірка.

Шановні жителі Сновщини!

Сновська міська рада щиро вдячна вам за небайдужість та готовність  підтримувати порядок і безпеку на території громади. Тільки разом з вами ми  зробимо громаду безпечною і комфортною для проживання, наведемо порядок і чистоту на вулицях населених пунктів та в місцях відпочинку.

Поважайте працю одне одного на благо громади, в якій ви живете, і повідомляйте про випадки правопорушень, на які, у співпраці з поліцією, ми будемо реагувати.

 Юридичний відділ Сновської міської ради

Leave a Reply