» » Привітали колектив дитячої музичної школи з нагоди Міжнародного Дня музики

Привітали колектив дитячої музичної школи з нагоди Міжнародного Дня музики

З нагоди Міжнародного Дня музики,  який щороку відзначається 1 жовтня, привітати колектив дитячої музичної школи ім.Н.Г.Рахліна завітали міський голова Олександр Медведьов та начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко. Вони вручили Почесну грамоту міської ради директору Ларисі Сіренькій і подарували закладу сучасний ноутбук.

Гості подякували викладачам та учням музичної школи, за те, що вони дарують всім незабутні хвилини спілкування з прекрасним, вічним, неповторним мистецтвом музики, а також всьому колективу закладу за вклад у його розвиток та покращення естетичного вигляду. Прагнення до створення комфортних умов мистецького навчання завжди підтримують Сновська міська рада, відділ культури і туризму  міської ради, депутати місцевого та обласного рівнів.

У цьому році ДМШ ім. Н.Г.Рахліна прийняла на навчання 36 маленьких музикантів-першокласників, а всього у школі 188 учнів.  Навчально-виховний процес здійснює 21 викладач,  працює 11 учнівських колективів. Заклад поступово оновлюється, стає більш сучасним.

Учні та викладачі постійно у творчому пошуку, беруть участь у різноманітних конкурсах і отримують високі нагороди. І напередодні професійного свята дует «БіСС» у складі викладачів Сновської дитячої музичної школи ім.Н.Г.Рахліна Світлани Гладченко та Сергія Крецули отримав Гран-прі на міжнародному конкурсі «АRTVISION», з чим їх привітали всі присутні.

Зазвичай заходи до Дня музики завжди супроводжують виступи дітей та педагогів ДМШ. Але в цьому році,  у зв’язку з карантинними обмеженнями, він пройшов без участі дітей.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та

зв’язків з громадськістю Сновської міської ради