» » Привітали ювіляра

Привітали ювіляра

 

15 грудня  свій 100-річний ювілей відзначив Павло Павлович Бадя – житель м. Сновськ, учасник війни, поважний ветеран, людина із значними досягненнями, бойовим, трудовим і життєвим досвідом.

Цього дня з квітами, подарунками, нагородами, щирими теплими словами до оселі іменинника завітали: перший заступник міської ради Іван Орда, заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко, голова районної організації ветеранів Людмила Кравець, керівник страхової кампанії «Гарантія» Тетяна Дищенко, вихователь ВПУЛГ Людмила Медведкіна, Отець Павло, ветерани, сусіди.

На початку зустрічі Георгій Липнюк  розповів про складний життєвий шлях шановного ювіляра, про тяжкі часи Другої світової війни.

Присутні у своїх вітаннях висловили глибоку вдячність Павлу Павловичу  за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час та активну громадську роботу, побажали міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, підтримки і уваги близьких людей. «Для мене честь стояти сьогодні поруч з Вами. Я пишаюся тим, що в нашому районі живуть такі люди, як ви – герої, які відстояли рідну землю від фашистської навали. Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за героїзм. Впевнений, що Ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління. Здоров’я, сили та наснаги Вам!», – наголосив у своєму вітальному слові  перший заступник міського голови Сновської  міської ради.

Ювіляра нагороджено грамотами Сновської міської ради та районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, патріотичне виховання підростаючого покоління та з нагоди 100-річчя.

Щиро привітавши ювіляра, посадовці поспілкувалися з ветераном та його родиною,  донька іменинника поділилася спогадами про його насичені подіями роки. Представники ветеранської організації підготували невеличкий концерт та  під музичний супровід Леоніда Кореня виконали для ювіляра та його родини пісні воєнних років. На кінець зустрічі присутні заспівали  винуватцю  торжества «Многая літа».

Відділ організаційно -кадрової та інформаційної роботи

Сновської  міської  ради

Leave a Reply