» » Привітали з 95-літнім ювілеєм Івана ЯкимовичаЧернуху  

Привітали з 95-літнім ювілеєм Івана ЯкимовичаЧернуху  

Сьогодні відзначає 95-річний ювілей житель м. Сновськ, сержант роти, ветеран Другої Світової війни, учасник бойових дій  Іван Якимович Чернуха. Привітали ювіляра секретар міської ради Наталія Самойлова, голова ветеранської організації Людмила Кравець, начальник страхового відділення «Гарантія» Тетяна Діщенко. Спокійний і водночас схвильований увагою зустрів  гостей Іван Якимович. Поруч з ним – син і невістка.

Життєвий шлях іменинника був нелегким та тернистим. З початком війни він пішов захищати Батьківщину.

З 01вересня 1939 по  02  вересня 1945  року брав участь у бойових діях у складі І Білоруського фронту 65 армії, 109 стрілкового полку, 37 гвардійської дивізії, 2-го батальйону, форсував Дніпро, був поранений. Звільняв разом з однополчанами Бобруйськ, Варшаву.

Після закінчення війни повернувся на Сновщину, багато зусиль доклав до відбудови нашого містечка.

Нагороджений орденом Вітчизни, медаллю «За відвагу», медаллю «За Бойові заслуги».

Ми пишаємося тим, що в нашій громаді живуть такі люди  як Іван Якимович Чернуха! Саме Ви захищали нашу землю від нацистських загарбників, на Вашу долю випали складні  повоєнні роки. Низько вклоняємось та висловлюємо  сердечну вдячність за самовіддану працю, людяність та доброту. Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять рани, хай здоровими і щасливими зростають  онуки та правнуки, хай у Вашій родині панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком! Довгих і щасливих років життя! – наголосили гості при зустрічі та вручили нагороду, подарунки, квіти та солодощі.

Розчулений увагою гостей, ювіляр подякував за подарунки й теплі слова. Отакий він – ветеран зі світлою душею, добрим серцем і сповненими людської доброти, очима.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради