» » Привітали з Новим Роком дітей з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу

Привітали з Новим Роком дітей з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу

28 грудня  з нагоди новорічних та різдвяних свят  у залі засідань міської ради відбулась святкова зустріч керівництва громади з батьками-вихователями та їх дітьми-вихованцями з прийомних сімей Коробко, Атаманенко та Фазан, а також з прийомними батьками і прийомними дітьми з дитячого будинку сімейного типу Куценків.

Привітали їх з Новорічними і Різдвяними святами міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова  і заступник міського голови – начальник Управління освіти, сім`ї, молоді та спорту Олена Коваленко. Вони побажали всім тепла і родинного затишку, мирного неба над головою та  успіхів у новому 2020 році! Окрім теплих слів вдячності дорослим за дарований дітям затишок та тепло родинного вогнища, присутні висловили свою готовність і в подальшому сприяти вирішенню проблемних питань, підтримувати ці родини та піклуватись про них.

Дід Мороз і Снігуронька роздали всім дітям солодкі подарунки від міської ради і зробили фото на згадку.

Участь у заході взяли т.в.о. директора ЦССС ДМ Управління освіти, сімʼї, молоді та спорту міської ради Тетяна Матейкович,  начальник служби у справах дітей РДА Світлана Лихошерст.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської роботи