» » Привітали з професійним святом тих, хто дарує людям свій талант і радість, вражає  яскравим колоритом та збагачує історичну скарбницю рідного краю

Привітали з професійним святом тих, хто дарує людям свій талант і радість, вражає  яскравим колоритом та збагачує історичну скарбницю рідного краю

Сьогодні в Україні відзначають професійне свято працівники культури та майстри народного мистецтва. Вони наділені особливим талантом і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Споконвіку пісні, музика, танці, витвори майстрів народної творчості надавали енергію людям і зміцнювали надію на краще майбутнє.

На Сновщині фунціонують 50 закладів культури,  з них – 26 клубних установ,  22 бібліотеки, Сновська дитяча музична школа імені Н.Г. Рахліна та Сновський історичний музей.

З нагоди свята секретар міської ради Наталія Самойлова привітала працівників культури зі святом, подякувала їм за невтомну працю, яка славить рідну Сновщину,  збагачує українську культурну і духовну скарбницю.

«Цей рік через пандемію коронавірусу – непростий для всіх нас. Але навіть в умовах карантину ви продовжуєте творити, опановуєте новітні технології та радуєте нас онлайн-виставками, онлайн-концертами, музичними відео-вітаннями! Приємно, що наші колективи і солісти, наші майстри стають переможцями і призерами мистецьких онлайн-конкурсів і виставок», – зазначила Наталія Володимирівна .

Також до привітання долучилися керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гориченко, начальник відділу культури і туризму Сновської міської ради Наталія Добненко та директор дитячої музичної школи ім.Н.Г.Рахліна Лариса Сіренька.

Біблотекарі на чолі з директором ЦБС Ніною Мокросноп підготували до свята карту-схему «Визначні місця і пам’ятники м.Сновськ» і вручили її  Наталії Добненко.

За доброю традицією з нагоди свята кращі представники зазначених професій отримали почесні відзнаки. Почесними грамотами Сновської міської ради нагороджено:

  • Лілію ОМЕЛЯНЕНКО – заступника директора Сновської дитячої музичної школи ім.Н.Г.Рахліна;
  • Наталію СЕРГЄЄВУ – провідного бібліотекаря Петрівської бібліотеки-філії Сновської ЦБС;

 

  • Валентину МОСКАЛЕНКО – директора Сновського історичного музею;
  • Святослава КОЛОДОЧКИНА – інженера Сновського Будинку культури;
  • Ганну ГЕРАСИМЕНКО – керівника групи обліку централізованої бухгалтерії відділу культури і туризму Сновської міської ради

         Почесною грамотою Сновської райдержадміністрації нагороджено Світлану КУШНІРЕНКО – заступника директора Сновського Будинку культури.

Подяки Сновської міської ради оголошено:

  • творчому колективу СНОВСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ;
  • Валентині УШАТІЙ – директору  Сновського сільського будинку культури;
  • Сергію ПОПОВУ – слюсарю-сантехніку Сновського Будинку культури;
  • Миколі КОЗІКУ  – робітнику з обслуговування будівель Сновського Будинку культури;
  • Сергію ВАСЬКУ – завідувачу господарством Сновської дитячої музичної школи ім.Н.Г.Рахліна.

 

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради