» » Привітали з ювілеєм президента спортивного клубу “Витязь”

Привітали з ювілеєм президента спортивного клубу “Витязь”

Сьогодні свій 70-річний ювілей святкує людина закохана у спорт, тренер з вільної боротьби, який виховав не одне покоління чемпіонів Анатолій Зифридович Косевич. Секретар міської ради Наталія Авдієвська тепло привітала ювіляра та вручила почесну грамоту міської ради за вагомий особистий внесок у розвиток дитячого та юнацького спорту, значні досягнення його вихованців та з нагоди ювілейного дня народження.

Навіть у своє свято Анатолій Зифридович перебував із вихованцями на тренуванні.  Заснований ним спортивний клуб «Витязь» нещодавно відсвяткував 25 річницю з дня створення. З цієї нагоди в грудні відбувся відкритий турнір з вільної боротьби, участь у якому брали борці з Мени, Корюківки та Сновська. Взагалі географія змагань дуже широка, наші спортсмени брали участь у чемпіонатах у Львові, Хмельницькому, Білій Церкві, Черкасах, Чернігові тощо. Всюди наші юні атлети показували високі результати.

Бажаємо Анатолію Зифридовичу міцного здоров’я, довголіття, сил і бадьорості, іще багато-багато років передавати свій  досвід та вміння спортсменам, чия воля і сила ніколи не дадуть здатися і опустити рук без боротьби. Бажаємо медалей, кубків і лише яскравих перемог під мирним небом рідної країни!

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради