» » Привітали залізничників із професійним святом

Привітали залізничників із професійним святом

Професія залізничника – одна з найшанованіших у нашому місті, бо саме залізниця стала поштовхом до утворення і розвитку Сновська.  В усі часи залізничники відзначалися професіоналізмом, відповідальністю, почуттям громадського обов’язку. Роблячи суттєвий внесок в розвиток економіки краю, вони не стоять і осторонь соціальних проблем, допомагаючи  владі у їх вирішенні.

З нагоди професійного свята Дня залізничника міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, заступник міського голови Сергій Силенок провели зустрічі в трудових колективах, робота, яких пов’язані з залізницею.

Зокрема, керівники громади привітали колективи локомотивного депо Сновськ, виробничого підрозділу  Сновської дистанції колії, залізничної станція Сновськ, стрілецьку команду ст. Сновськ, Бахмацьку  дистанцію  сигналізації зв’язку, пункт технічного обслуговування вагонів ст. Сновськ,  виробничий підрозділ Конотопської дистанції електропостачання ст. Сновськ.

Високо оцінюючи працю залізничників вони  побажали їм здоров’я, миру і достатку в родинах, нових трудових звершень та зеленого світла на життєвих і професійних перехрестях. Кращим виробничникам були вручені почесні нагороди міської ради.

До привітань долучилися керівники підприємств, а саме Сергій Котляревський, Роман Кучура, Сергій Савостенко, Станіслав Сипливий, Руслан Хомчук, Анатолій Комісаренко, Ліля Бойко, Сергій Чуприна,  які подякували підлеглим за щоденну працю та щиро побажали їм міцного здоров’я, успіхів і здобутків у їх нелегкій справі.

В кожному колективі прозвучала вдячність від працівників,  що їх нелегка праця оцінюється і вони висловили бажання на майбутнє відродити святкування Дня залізничника в спільному колі усіх організацій.

Відділ організаційно  –  кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply