» » Привітали зі святом військовослужбовців і волонтерів

Привітали зі святом військовослужбовців і волонтерів

Напередодні свята 05 грудня в районі відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил України.

Щирі вітання з професійними святами приймали військовослужбовці, учасники АТО та волонтери.

«Протягом останніх років завдяки політичному курсу держави, допомозі громадськості, волонтерів, кожного громадянина заново Україна відродила власну армію. Наші Збройні Сили в умовах війни, пройшовши горнило випробувань, зміцніли, набули безцінного бойового досвіду, впевненості у своїх силах»,  –  зазначила у вітальному слові секретар мііської ради Наталія Самойлова.  Всім  присутнім та їх родинам побажала міцного здоров’я, щастя, добробуту, благополуччя, незламної волі, надійного родинного тилу, миру на рідній землі та нових звершень у благородній справі служіння Батьківщині.

З вітальними словами до учасників зібрання звернулися  військовий комісар Сновського райвійськкомату Ігор Батюк, голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко,  голова районної ветеранської організації Людмила Кравець та голова волонтерського центру при районній організації ветеранів Василь Осадчий. Промовці наголошували, що сучасні українські військові – це справжні патріоти, які виконують свій громадянський і конституційний обов’язок, виявляють відвагу, героїзм та самопожертву в боротьбі з агресором.

За проявлені заслуги перед Батьківщиною та з нагоди свят військовослужбовці, учасники АТО та волонтери були відзначені Почесними грамотами та Подяками Сновської міської ради, райдержадміністрації, районної ради, Чернігівської обласної ради та обласної організації ветеранів. За захист суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях були вручені військовослужбовцям Відзнаки Президента України.

Учні молодших класів ЗОШ №2 подарували військовослужбовцям малюнки, вихованці станції юних техніків, власноруч зроблені, сувеніри-обереги.

Подарували всім присутнім  святкову концертну програму учасники художньої самодіяльності Будинку культури, учні ЗОШ № 2, викладачі та вихованці музичної школи ім.Н.Рахліна.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply