» » ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА СІМЕЙ З ДІТЬМИ З ЧИСЛА ВПО В СНОВСЬКІЙ ГРОМАДІ

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА СІМЕЙ З ДІТЬМИ З ЧИСЛА ВПО В СНОВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Вже другий місяць в громаді проводяться арт-терапевтичні зустрічі для дітей, в тому числі ВПО. Організатором заходів є Громадська організація «Лампа». Безпосередньо з дітьми працюють висококваліфіковані фахівці психологічної служби Сновського ліцею № 2.

Нагадаємо, що організація та проведення заходів з надання психологічної допомоги сім’ям ВПО з дітьми стала можливою завдяки перемозі проєкту ГО «ЛАМПА» в  Конкурсі грантів «Консолідуємося заради перемоги України» за сприяння Європейського Союзу.

На сьогодня арт-терапевтичні зустрічі безпосередньо відвідали 75 дітей, переважна частина яких належить до сімей ВПО.  Спосіб надання кваліфікованої психологічної допомоги в невимушеній ігровій формі дуже подобається  дітям та  їх батькам.  Діти мають змогу зняти емоційну напругу, знизити рівень тривоги і гармонізувати свій емоційний стан.  В ході зустрічей вони отримують відновлювальну енергію, позитивні емоції та незабутні враження. Також організатори заходів кожного разу пригощають присутніх смаколиками.

Заступниця директора Сновського ліцею № 2 (бувшої Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) Жанна Дмитренко зазначає: «Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. І саме на дорослих покладено важливу місію – робити усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю. Тому так приємно зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді, матимемо надію, що наші діти виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої держави».

Грантовий проєкт «Арт-терапевтичні зустрічі з психологічної допомоги внутрішньо переміщеним сім’ям з дітьми «КОЛО ПІДТРИМКИ» триватиме до кінця вересня поточного року. Після завершення проєкту  такі зустрічі планується проводити на базі Сновського ліцею № 2 на постійній основі.

Міська рада вдячна за небайдужість та енергійність в реалізації проєкту учасникам ГО «ЛАМПА» та за підтримку ідеї проєкту – Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Інформаційний партнер проєкту – Сновська міська рада.

 

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «ЛАМПА» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради