» » РЕМОНТ ДОРОГИ СНОВСЬК-ЄЛІНО ВКЛЮЧЕНО ДО ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

РЕМОНТ ДОРОГИ СНОВСЬК-ЄЛІНО ВКЛЮЧЕНО ДО ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

На виконання чисельних звернень жителів громади, завдяки тісній співпраці керівництва громади та депутатів всіх рівнів ремонт автомобільної дороги Т-25-48 Сновськ – Єліне, загальною протяжністю 24,3 км включено до Президентської програми «Велике будівництво». На сьогодні вже розпочато тендерні процедури для визначення підрядника розробки проєктно – кошторисної документації даної дороги. Вартість послуги становить 1 млн. 800 тис грн.
Сновська міська рада протягом кількох років неодноразово зверталася щодо ремонту дорогу до Чернігівської облдержадміністрації та Служби автомобільних доріг, народного депутата Максима Зуєва, який є членом Комітету транспорту та інфраструктури у Верховній Раді, та до інших інстанцій з метою посприяти у виділенні коштів на ремонт дороги державного значення.
Щиро дякуємо депутатам міської ради, старостам та громадським організаціям, які переймалися цим питанням, а також всім жителям громади, які поставили свої підписи на підтримку ремонту дороги. Спільними зусиллями нам вдалося зрушити проблему з місця і маємо надію, що незабаром всі безпечно їздитимуть оновленим автошляхом.