» » Реєстрація на отримання грошової допомоги для ВПО, які набули статус з 01.03.24, від Всесвітньої продовольчої програми ООН

Реєстрація на отримання грошової допомоги для ВПО, які набули статус з 01.03.24, від Всесвітньої продовольчої програми ООН

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які набули статус у період з 01.03.2024 року!

Всесвітня Продовольча Програма ООН спільно зі Сновською міською радою розглядає можливість надання Вам грошової допомоги, а саме:

Всесвітня продовольча програма ООН надає можливість людям, котрі були раптово вимушено переміщені (евакуйовані) або чиє житло було пошкоджено в наслідок бойових дій або втратили цивільного члена сім’ї в наслідок бойових дій за останні 30 днів.

Розмір грошової допомоги становить: 3600 грн на особу на місяць. Не більше ніж п’ять осіб (5) на одне (1) домогосподарство включаючи голову домогосподарства.

Тривалість допомоги складає: три місяці за умови, що домогосподарство не отримувало багатоцільову грошову допомогу або секторальну допомогу від ВПП у поточному місяці, та багатоцільову грошову допомогу від інших організацій.

Реєстрація проходитиме з 18 по 24 квітня включно з 14:00 до 16:00 за адресою: м. Сновськ, вул. Незалежності, 19, каб. №9. У  селах звертайтесь до старости відповідного старостинського округу.

Для реєстрації необхідно мати:

  • Паспортні дані заявника, або документ, що посвідчує особу
  • ІПН (за наявності) заявника та членів домогосподарства,
  • діючий номер мобільного телефону заявника, на котрий можна отримувати СМС,
  • Довідку ВПО заявника, або відповідні документи, що засвідчують пошкодження житла, або втрату цивільного члена сім’ї.
  • Дійсний номер рахунку IBAN саме ЗАЯВНИКА

Після реєстрації та за її результатами, ВПП повідомить вас через СМС, якщо вас включено до списку отримувачів грошової допомоги

Примітка: Якщо особа/домогосподарство вже отримувало допомогу в розмірі 3600 грн/особа/місяць від іншої агенції/гуманітарної організації ООН, особі/домогосподарству може бути відмовлено у виплаті фінансової допомоги від ВПП ООН. Гуманітарні організації координують зусилля, щоб сім’ї/окремі особи не отримували допомогу кілька разів або від різних партнерів.