» » Результати громадських слухань щодо містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за межами населеного пункту с. Тур’я по вул. Перемоги Сновського району Чернігівської області»

Результати громадських слухань щодо містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за межами населеного пункту с. Тур’я по вул. Перемоги Сновського району Чернігівської області»

Замовник містобудівної документації: СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «ЕТАЛОН-БУДПРОЕКТ», юридична адреса: 14013, м. Чернігів, вул. Олега Міхнюка, 27.

Громадське обговорення щодо містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за межами населеного пункту с. Тур’я по вул. Перемоги Сновського району Чернігівської області», тривало протягом двох тижнів з  17 серпня 2018 року і завершилося громадськими слуханнями з даного питання 30 серпня 2018 року.

Під час громадського обговорення до відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради   зауважень та пропозицій від жителів, або інших зацікавлених осіб не надходило.

У громадських слуханнях взяли участь 16 осіб, в тому числі представники відповідних відділів Сновської  міської ради та Райдержадміністрації.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань більшістю голосів (за – 16; проти – 0; утрималися – 0; не голосували – 0)  прийняли резолюцію в наступній редакції:

РЕЗОЛЮЦІЯ:

  1. Підтримати та схвалити містобудівну документацію «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за межами населеного пункту с. Тур’я по вул. Перемоги Сновського району Чернігівської області».
  2. Подати містобудівну документацію на погодження до обласної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.
  3. Після погодження архітектурно-містобудівною радою надати матеріали на затвердження містобудівної документації до Сновської райдержадміністрації (відповідно до п. 8 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).
  4. Довести зміст резолюції за результатами громадського слухання для розгляду та ознайомлення до депутатів міської ради, керівників виконавчих органів міської ради та громадськості, розмістивши текст на офіційному сайті міської ради.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України.

Додатки:

ПРОТОКОЛ громадських слухань щодо містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за межами населеного пункту с. Тур’я по вул. Перемоги Сновського району Чернігівської області»

Матеріали  Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за межами населеного пункту с. Тур’я по вул. Перемоги Сновського району Чернігівської області.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Leave a Reply