» » Робоча поїздка голови облдержадміністрації Олександра Мисника до Сновського району

Робоча поїздка голови облдержадміністрації Олександра Мисника до Сновського району

30 січня, голова облдержадміністрації Олександр Мисник та помічник народного депутата України Валерія Давиденка Ірина Синявська з робочим візитом перебували на Сновщині. Візит гостей розпочався із зустрічі з активом району в залі засідань міської ради. У зустрічі взяли участь депутати Чернігівської обласної ради Григорій Божок та Олег Хасенко, керівництво  районної державної адміністрації, міської ради, в.о. старост сіл, депутати міської та районної рад, керівники підприємств, установ, організацій, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, міської ради та районних служб, представники ЗМІ.

Метою робочої поїздки було ознайомлення з проблемами району та пошук спільних рішень щодо їх розв`язання. У ході зустрічі обговорено низку актуальних питань із життєзабезпечення району, напрацьовано шляхи вирішення проблемних питань, окреслено перспективи розвитку.

Про основні здобутки Сновської ОТГ за підсумками 2018 року та перспективи розвитку в поточному році доповів міський голова Олександр Медведьов. Також присутні мали змогу оглянути презентацію про досягнення громади.

Детальніше…

Leave a Reply