» » Робоча зустріч щодо співпраці громади та служби зайнятості

Робоча зустріч щодо співпраці громади та служби зайнятості

25 січня  директор Сновського районного центру зайнятості Раїса Аникієнко відвідала Сновську об’єднану територіальну громаду.

В ході зустрічі були обговорені  основні питання співпраці  громади та служби зайнятості. Раїса Аникієнко розповіла про ситуацію на ринку праці району, послуги служби зайнятості, зокрема, щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, сприяння у започаткуванні власної справи, підготовки кадрів, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Голова  громади  Олександр Медведьов ознайомив  з діяльністю  громади  з проблемами та зазначив, що наразі проходить обговорення  Стратегії  розвитку Сновської  об’єднаної громади на 2018 -2024 роки. Також зазначив , що  в бюджеті громади на 2018 рік передбачено 200 тисяч гривень  для проведення громадських робіт для безробітних осіб.

На зустрічі були присутні  секретар міської ради Наталія Самойлова  та перший заступник голови Іван Орда. Результатом зустрічі стало підписання  Угоди  про  спільну діяльність.

Сновського районного центру зайнятості

Leave a Reply