» » Робоча зустріч з начальником Корюківської РВА Іваном Ващенком

Робоча зустріч з начальником Корюківської РВА Іваном Ващенком

Сьогодні голова Корюківської районної військової адміністрації Іван Ващенко разом зі своїм першим заступником Сергієм Чорним побували на Сновщині. В рамках робочого візиту вони провели зустріч з міським головою Олександром Медведьовим, його заступником, керівниками структурних підрозділів і служб Сновщини.
Головні питання які обговорювалися – забезпечення життєдіяльності громади, відновлення логістичних маршрутів, адже майже місяць Сновщина була відрізана від обласного центру й інших міст України. Через це не було можливості завозити продукти, ліки, готівку для виплат пенсій і зарплат, засоби гігієни тощо. Зараз все поступово налагоджується, але розслаблятися не варто, бо війна триває.
Було наголошено про необхідність вести роз’яснювальну роботу серед населення про те, що сплачувати комунальні платежі під час воєнного стану потрібно, щоб громада мала можливість бути забезпеченою водою, газом, світлом, зв`яком.
Окрема частина розмови стосувалася легалізації зброї, яка є на руках у громадян та передачІ ЗСУ техніки й інших трофеїв, які вдалося забрати у російських окупантів нашим землякам.
Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю