» » Робочій візит спеціалістів Програми DOBRE

Робочій візит спеціалістів Програми DOBRE

Вчора, 27 березня, Сновську громаду з робочим візитом відвідали представники Програми DOBRE: старший програмний спеціаліст Наталія Сафронова та експерт з місцевого економічного розвитку Київського офісу Програми DOBRE Віталій Юрків. Супроводжували гостей міський голова Олександр Медведьов та секретар міської ради Наталія Авдієвська.

Гості відвідали Сновський ліцей №1, де планується реалізувати  проєкт створення швейного  шкільного коворкінгу. Спілкування з керівництвом навчального закладу підтвердило актуальність та важливість даного проєкту. Створений простір «для всіх» дасть можливість учням старших класів навчатися швейній майстерності, самозайнятим особам отримати сучасно оснащене місце для виконання власних задач, існуючому бізнесу користуватися новітнім обладнанням для виконання власних замовлень.

В якості співфінансування міська рада планує здійснити поточний ремонт задіяних приміщень із заміною віконних та дверних блоків, переобладнанням санвузла та ін. Наші партнери нададуть меблі та обладнання на суму 30 тис. доларів. Відкриття шкільного коворкінгу матиме позитивний вплив на подальший розвиток громади та зміцнення місцевої економіки.

Також гості відвідали Молодіжний простір САМ, де обговорили плани та напрямки подальшої співпраці нашої громади з Програмою DOBRE.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій