» » Робочий візит на Сновщину народного депутата України Анатолія Євлахова

Робочий візит на Сновщину народного депутата України Анатолія Євлахова

15 червня  народний депутат України Анатолій Євлахов відвідав  Сновську об’єднану територіальну громаду.

Свій робочий візит він розпочав з відвідування Новоборовицького спиртового заводу. Анатолія Євлахова супроводжували  міський голова Олександр Медведьов, перший заступник міського голови Іван Орда, помічники – консультанти  Вадим Сергійко, Владислав Мозговий,  редактор районної газети «Промінь» Олена Компанець, в.о. старости с. Нові Боровичі Анатолій Сірий. Керівник даного підприємства, депутат міської ради Олександр Кирилюк ознайомив присутніх з основним технологічними процесами, умовами функціонування заводу та планами на майбутнє.

Наступним пунктом поїздки  стали оглядини озера у мікрорайоні Носівка, де за ініціативи місцевих жителів тривають роботи з благоустрою. Анатолій Сергійович  вітає  гарні справи, тому також долучився, надавши  матеріальну  допомогу, та запевнив присутніх, що і надалі братиме участь в подібних ініціативах.

Далі була  екскурсія по виробничому підрозділу локомотивного депо Сновськ. Народний обранець відвідав ремонтні цехи підприємства, особисто ознайомився з технологією ремонту паровозів, тому що саме депо Сновськ є базовим в Україні по ремонту паровозів та по їх обслуговуванню. Побував в механічному цеху депо, де знаходяться станки для виготовлення деталей, а також у кузні, де зберігаються необхідні запасні частини та деталі виготовляються процесом ковки заліза. Присутні  не оминули своєю увагою і оранжерею підприємства, і кімнату -музей. Ознайомившись з робочим процесом, Анатолій Сергійович поцікавився нагальними проблемами та поспілкувався з працівниками даного підприємства.

Під час свого візиту народний депутат  зустрівся з працівниками медичної галузі району та вручив головному лікарю комунальної   установи «Сновський  районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олені Шарпан ключі від новенької машини,  яка уже використовується районними лікарями для поїздок до пацієнтів. Автомобіль придбано за сприяння НДУ Анатолія Євлахова.

Народний обранець обговорив з працівниками Сновської ЦРЛ та РЦ ПМСД медичну реформу в Україні та особливості надання медичних послуг в районі.

Перебуваючи у лікувальному закладі, представники влади поспілкувались з її керівництвом та медичним персоналом, оглянули кабінети. Анатолій Євлахов розповів про основну мету медичної реформи, а також висловив свою думку з приводу оплати праці у галузі. Також він озвучив спільні дії, спрямовані на покращення матеріально-технічного оснащення медичної галузі  тощо.

День робочого візиту співпав з урочистостями з нагоди святкування Дня медичного працівника, тож народний обранець мав нагоду привітати медичних працівників з їхнім професійним святом.

В результаті зустрічі було  окреслено основні завдання та пріоритетні напрямки щодо економічного та соціального розвитку громади.

Керівництво громади висловили велику вдячність Анатолію Сергійовичу за ту допомогу, яку він надає жителям Сновщини, та мають надію на подальшу плідну співпрацю з Народним депутатом України при вирішенні нагальних проблем району і представленні інтересів нашої територіальної громади у Верховній Раді України.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply