» » Робота над розробкою Стратегії розвитку Сновської громади вийшла на фінішну пряму

Робота над розробкою Стратегії розвитку Сновської громади вийшла на фінішну пряму

19 серпня відбулося четверте засідання робочої групи з розробки та впровадження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади до 2027 року.

Експерти Програми # DOBRE Володимир Бойко та експерт Фонду Розвитку Місцевої Демократії Роберт Жарковські (Польща) представили результати напрацювань попередніх засідань, особливу увагу приділивши сформованим стратегічним та операційним цілям.

Потім члени зібрання працювали над проектними ідеями у різних тематичних групах. Також до роботи групи долучилися представники нашої громади-ментора в рамках співпраці з Програмою DOBRE – Баштанської громади Миколаївської області, які саме в цей час перебували з робочим візитом в Сновській громаді.

Так як чергове засідання співпало зі святом Преображення Господнього чи як його називають Яблучний Спасом, голова організації ветеранів Сновської міської територіальної громади Людмила Кравець приготувала для присутніх привітання, що стало великою несподіванкою та незабутнім дійством для всіх присутніх.

Робота над розробкою Стратегії розвитку Сновської громади до 2027 року добігає кінця та у вересні її проект буде винесений на громадське обговорення.

 

Захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій  

Сновської міської ради