» » Роботи по облаштуванню клумби на площі міста підходять до логічного завершення

Роботи по облаштуванню клумби на площі міста підходять до логічного завершення

Протягом тижня роботи по облаштуванню клумби виконують учні Вищого професійного училища лісового господарства під керівництвом майстра виробничого навчання Анастасії Баглай. Підрядники, які виграли тендер по реконструкції площі, уклали договір з ВПУЛГ щодо оформлення клумби.

Ще навесні було доставлено привозний ґрунт. За рекомендацією фахівців училища для розпушування та осідання ґрунту клумбу було засіяно гірчицею.

Насамперед, міська рада висувала головні вимоги перед виконавцями:

  1. На клумбі повинні рости сонцестійкі рослини, які не потребують активного поливу.
  2. Клумба повинна мати естетичний вигляд не лише влітку (коли активно цвітуть квіти чи багаторічники), а й весною, осінню та зимою.
  3. Дотримання техніки безпеки руху.

Враховуючи ці вимоги було вирішено зробити композицію вічнозелених рослин (хвої, туї, самшиту тощо) з камінням та щебенем. Це будуть невисокі рослини, естетично оформленні (буде постійно проводитися обрізка). Також, завдяки спеціальним технологіям,  на клумбі не будуть рости бур’яни. Наразі найбільш оптимальна пора для висаджування такого роду рослин.

Всі роботи з облаштування клумби виконуються за планом та за рекомендаціями фахівців з озеленення та дизайну ВПУЛГ.

НАГАДУЄМО: за територією площі, в т. ч. і за клумбою, ведеться цілодобове відеоспостереження. Закликаємо всіх свідомих громадян: давайте спільно берегти та примножувати красу нашого міста. Адже справжній патріот не той, хто сам не смітить, а той, хто не дозволяє це робити всім, хто поруч.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply