» » Рок-фестиваль «SNOV Summer Fest»

Рок-фестиваль «SNOV Summer Fest»

10-11 серпня наше місто гостинно приймало учасників та глядачів Міжнародного рок-фестивалю SNOV Summer Fest, який беззаперечно став одним з найяскравіших музичних фестивалів Полісся.

У цьому році він вперше тривав 2 дні, відзначився своїм великим масштабом та виступами іноземних колективів. У фестивалі взяли участь 15 рок гуртів: З-під на (Чернігів), Dominatos (Київ), Seasons of Melanholy (Київ), Aghiazma (Київ), Острів (Київ), FirePlays (Київ), The Anchor Stones (Київ), Royal Corvus (Харків), Тінь Сонця (Київ), Моноліт (Шостка), Нечто совершенно иное (Київ), Flit (Україна/США) та три іноземні гурти – Atlas:Empire (Шотландія), F-Way (Швейцарія), Gunned Down Horses (Ізраїль). Хедлайнерами ж цього року виступили легендарні FliT у золотому складі, які ненадовго повернулися до України, щоб виступити на декількох великих фестивалях, в тому числі і на SNOV Summer Fest.

Перед початком концерту, у суботу та неділю, виступали на сцені рок-фестивалю і вихованці нашої дитячої музичної школи ім.Н.Г.Рахліна – народний аматорський духовий оркестр Сновського БК під керівництвом Л.Рибальченко та ансамбль баяністів «Мажор» під керівництвом С.Кузьменко.

Велика подяка автору ідеї проведення фестивалю, та одному з головних організаторів – Костянтину Зорко, який, крім того, що провів грандіозну роботу з відбору та організації виступів гуртів, був ще і яскравим ведучим музичного свята. Співорганізатором фестивалю SNOV Summer Fest 2019, виступив відділ культури і туризму Сновської міської ради в особі Наталії Добненко. Поєднання молодіжного завзяття та досвіду – дало гарний результат – і всі, хто був цього річ на фестивалі, з нетерпінням чекають на SNOV Summer Fest 2020. Зрозуміло, що без консолідації зусиль та допомоги з боку Сновської міськради, спонсорів – фестиваль міг би залишитись просто мрією.

Низький уклін всім, хто підтримав SNOV Summer Fest 2019

фінансово: Сновська міська рада – Олександр Медведьов, депутати Чернігівської обласної ради -Григорій Божок, Дмитро Блауш та Олег Хасенко, керівники Олександр Веселий (ПСП «Яна Плюс»), Олександр Єременко (ТОВ «Техсервіс»), Вадим Сорокін (ПСП «Прогрес»), Сергій Скоробогатько (ПСП «Сновський»), Віталій Пискун (ТОВ АФ «Надія»), директор магазину «Нова лінія» Людмила Пятковська, депутати Сновської міської ради Михайло Росік та Світлана Скідан, ФОП Олександр Гончаренко, ФОП Віталій Кусий, Сергій Бурдюг, ГО «Українське покоління» (голова Лариса Мартиненко).

За інформацією відділу культури і туризму міської ради

Leave a Reply