» » Команда Сновської громади навчається у Школі відновлення громад

Команда Сновської громади навчається у Школі відновлення громад

Продовжується  навчання команди Сновської громади у Школі відновлення громад. У рамках цього курсу Лариса Мартиненко, начальник відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради, разом з трьома громадами Чернігвщини  13-14 грудня взяла участь у дводенному воркшопі для муніципальних менеджерів.

Відбувся захід у Винниці. З різних куточків України з’їхалися представники  28 громад, щоб запозичити досвід розвитку великого українського міста у співпраці бізнесу і місцевого самоврядування. Представники органів місцевого самоврядування відвідали індустріальні парки у Вінниці, поспілкувалися з керівництвом та працівниками компанії KNESS, яка виготовляє і обслуговує сонячні станції по всій Україні та у двох країнах Європи, відвідали інноваційний парк «Кристал», збудований на базі колишнього заводу.

На другий день учасники Школи продовжили роботу над створенням сталих стратегій розвитку громад.

Наступні кроки у Школі –  громадам потрібно підготувати огляд, який включає загальну інформацію про громаду: її унікальні риси, економічний потенціал, рівень доходів, добробут мешканців, а також стан соціальної інфраструктури й культурних закладів.

Уже після 20 січня відбудеться наступна онлайн-консультація, на якій розглянуть надіслані роботи, проаналізують недоліки та скоригують профілі громад. Далі буде черговий виїзний воркшоп у Львові і нові завдання.

Робота над відновленням та створенням сильних стратегій продовжується!

Школа відновлення громад, заснована Асоціація міст України та Mariupol Reborn / Маріуполь Реборн, має на меті підготовку муніципальних менеджерів для періоду відновлення. Проєкт реалізується за підтримки Уряду Великої Британії Foreign, Commonwealth & Development Office в рамках програми UK International Development та Міжнародного республіканського інституту (IRI Ukraine) у партнерстві з Метінвест та SCM. Освітніми партнерами проєкту є Метінвест Політехніка, Національний університет “Києво-Могилянська академія”