» » РОСІЙСЬКІ ОКУПАНТИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОБСТРІЛЮВАТИ ПРИКОРДОННЯ СНОВЩИНИ

РОСІЙСЬКІ ОКУПАНТИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОБСТРІЛЮВАТИ ПРИКОРДОННЯ СНОВЩИНИ

2 січня вчергове з боку російської федерації велися обстріли Сновщини. Мінометні та артилерійські снаряди летіли у бік сіл  Липівка та Єліне, де були пошкоджені приватні будівлі. Жителі сіл, дякуючи Богу, не постраждали.

Як повідомив староста Тур`янського округу Олександр Артюшенко, куди входить і с.Єліне, у селі на початок року фактично проживало близько 100 людей. Тікаючи від обстрілів у понеділок на власних авто виїхало майже половина жителів. Російські снаряди пошкодили кілька нежилих приватних будинків та господарських споруд і один житловий будинок. Осколками посікло приватний автомобіль, а також лінії електромереж. Пів села залишилося без електропостачання.

Міська рада і жителі села висловлюють щиру вдячність аварійно-ремонтній бригаді РЕМу, які вранці на другий день, незважаючи на загрозу повторних обстрілів,  приїхали і відновили подачу електроенергії у домівки.

У вівторок комісія міської ради також побувала у Єліному, провела обстеження та зафіксувала факти пошкоджень нерухомого майна.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Володимир Карпенко під час поїздки поспілкувався з місцевими жителями щодо можливої їх евакуації. Ті, хто на ранок залишився в селі, запевнили, що виїжджати поки що не планують.

У разі виникнення необхідності  міська рада надасть транспорт для евакуації.

Хочемо запевнити, незважаючи на обстріли з боку РФ, прикордоння знаходиться під надійним контролем українських військових.