» » Роз’яснення жителям міста з приводу турбуючих питань

Роз’яснення жителям міста з приводу турбуючих питань

Коли в м.Сновськ буде побудована громадська лазня, як заклад комунальної власності?

Першочергові  завдання для громади ­– це повноцінне функціонування закладів освіти, культури, медицини, утримання доріг, житлово-комунального господарства тощо. А це велике навантаження на міській бюджет. Тому в план соціально-економічного розвитку громади вносяться проєкти найбільш соціально значимі для жителів Сновщини. Виготовлення проєкту і будівництво лазні – це немалі кошти, а подальше її  обслуговування не рентабельне. Тому будівництво громадської лазні, як комунального закладу, міською радою найближчим часом не планується.

У сусідніх громадах також відсутні громадські лазні комунальної власності.

Чи вирішуються питання з бродячими собаками по місту?

В березні 2020 року Сновською міською радою  була прийнята  Програма запобігання бездомного утримання та розмноження бродячих тварин на території Сновської міської ради, яка спрямована на розв’язання проблеми цивілізованим шляхом. Зокрема, це  проведення заходів із стерилізації бродячих тварин.

Рішенням виконкому  затверджене Положення «Про порядок вилову безпритульних тварин на території Сновської міської ради. Це Положення регламентує порядок вилову та транспортування тварин до ліцензованих установ ветеринарної медицини різної форми власності або притулку та повернення тварин на місце попереднього перебування після проведення необхідних ветеринарних або санітарно-епідеміологічних заходів.

В місті є волонтери, які виловлюють безпритульних тварин та транспортують їх до Чернігова для стерилізації, надалі міська рада укладає договір з Центром стерилізації та сплачує відповідну суму за актом наданих послуг. За цей період було витрачено 15 тис.грн., заплановано до кінця року ще 10 тис.грн.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради