» » Розчистка доріг від снігу на Сновщині в умовах воєнного стану

Розчистка доріг від снігу на Сновщині в умовах воєнного стану

У цьому році сніг випав рано, тож вже з 19 листопада розпочався сезон очищення доріг від снігу.

На території нашої громади є три категорії автомобільних доріг: місцевого значення – протяжністю 155,1 км, обласного – 273,4 км та державного – 118,3 км. Дороги по місту та селах – місцеві, траси на Єліне та Клюси, траса зі сторони смт Березне до Сновська, траса від Сновська до Городні – державні, а решта доріг між населеними пунктами – обласні. Тому й слідкувати за їхнім станом уповноважені різні організації.

На розчищенні доріг та тротуарів міста нині працює три одиниці техніки комунального підприємства «Сновська ЖЕД», тож одночасно охопити всі вулиці не вдається, заважають і автомобілі, припарковані вздовж вулиць.

Підприємством для цього зимового сезону заготовлено 760 тонн піщано-сольової суміші. За рахунок міського бюджету було закуплено солі на суму 735 тис. грн та грунту піщаного  на суму 25 тис. грн.

У селах громади розчисткою вулиць від снігу займатимуться  підприємці, з якими буде укладено угоди на виконання робіт. Оплачувати їм роботу будуть також з бюджету громади.

Принагідно хочемо застерегти водіїв усіх транспортних засобів: підготуйте їх до експлуатації в зимовий період, «перевзуйтеся» у зимову гуму, дотримуйтеся правил дорожнього руху і вибирайте безпечну швидкість в умовах снігопаду та ожеледиці.

Також міська рада вкотре звертається до жителів міста щодо необхідності  ОБРІЗАТИ ГІЛЛЯ, що звисає над тротуарами та проїжджою частиною. Воно пошкоджує спецтехніку, яка чистить та посипає піском тротуари. Будьте відповідальними, бережіть комунальне майно!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення

та зв’язків з громадськістю