» » Розчистка доріг від снігу

Розчистка доріг від снігу

Щоденно працює на дорогах міста техніка, яка чистить від снігу дороги та підсипає їх піщано-сольовою сумішшю. У селах громади теж працюють на розчистці вулиць трактори підприємців, з якими укладено угоди на виконання робіт.

На території нашої об’єднаної громади є три категорії автомобільних доріг: місцевого значення – протяжністю 155,1 км, обласного – 273,4 км та державного – 118,3 км. Дороги по місту та селах – місцеві, траси на Єліне та Клюси, траса зі сторони смт Березне до Сновська, траса від Сновська до Городні – державні, а решта доріг між населеними пунктами – обласні. Тому й слідкувати за їхнім станом уповноважені різні організації. 

Міська рада підтримує постійний зв’язок з філією «Корюківського райавтодору», яка обслуговує дороги між селами. Мають телефони цієї організації і всі в.о. старост Сновщини. Тож, якщо виникають проблеми з дорогами , не мовчіть – повідомляйте про них.

Принагідно хочемо застерегти водіїв усіх транспортних засобів: підготуйте їх до експлуатації в зимовий період, дотримуйтеся правил дорожнього руху і вибирайте безпечну швидкість в умовах снігопаду та ожеледиці.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

Leave a Reply