» » Розкриття Потенціалу та Об’єднання: Проєкт ГО «ЛАМПА» – ”БІБЛІОТЕКА – ТЕРИТОРІЯ ЖІНОЧОЇ СИНЕРГІЇ”

Розкриття Потенціалу та Об’єднання: Проєкт ГО «ЛАМПА» – ”БІБЛІОТЕКА – ТЕРИТОРІЯ ЖІНОЧОЇ СИНЕРГІЇ”

У світі, де можливості безмежні, кожна жінка має право не лише мріяти, але й реалізовувати свій потенціал. Ми віримо, що ключ до успіху – у відкритті можливостей. І саме тут, у стінах бібліотеки, ми бачимо цей шлях до реалізації.

Життя глибше, ніж лише книги, але саме вони можуть відкрити двері до невідомого, допомогти розкрити внутрішній світ та навчити робити вибір. Ця ідея лягла в основу проєкту «”БІБЛІОТЕКА – ТЕРИТОРІЯ ЖІНОЧОЇ СИНЕРГІЇ” – сприяння соціальній інтеграції та згуртуванню, створюючи об’єднуючий центр для жінок та дівчат, в тому числі ВПО Сновської МТГ», який здійснює Громадська організація «ЛАМПА» за підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) та UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні. Мета нашого проєкту – відкривати перед жінками горизонти та допомагати їм долати перешкоди.

Зміцнення жіночої сили: Кроки до успіху

Проєкт “БІБЛІОТЕКА – ТЕРИТОРІЯ ЖІНОЧОЇ СИНЕРГІЇ” вже пройшов половину свого шляху, де кожен крок – це досягнення. Зміцнення спільноти – це один з ключових аспектів нашої діяльності. Ми організували 6 заходів, які об’єднали жінок та дівчат з різних сфер.

Для жінок були організовані тренінги, спрямовані на вдосконалення навичок медіаграмотності та вишивки. Додатково, активні жінки та волонтерки пройшли тренінги з лідерства, командної роботи та розвитку партнерства з метою протидії дискримінації жінок. Не залишаємо осторонь і дівчат – для них проведені заходи з медіаграмотності та творчої майстерні. Ці ініціативи допомагають молодим жінкам відчувати свою важливість та підтримку в спільноті.

Крім того, завдяки придбанню 4 ноутбуків, 2 багатофункціональних пристроїв, 2 телевізорів, 2 кондиціонерів, 2 мікрохвильових печей та термопоту, Сновська публічна бібліотека збагатилась на нову техніку. Ці зусилля спрямовані на створення комфортного середовища для жінок та дівчат.

Важливою складовою проєкту стало розповсюдження 800 гігієнічних наборів “Торбинка добра” серед різних груп населення, таких як волонтерки, представниці громадського сектору, працівниці закладів культури, Територіального центру соціального обслуговування, учасниці творчих колективів Сновщини, а також внутрішньо-переселені жінки та дівчата від 13 років з міста та сіл громади, що пройшли попередню реєстрацію. Набори містять необхідні гігієнічні засоби, сприяючи збереженню здоров’я та гігієни.

Завтра нашого проекту: Напрямки розвитку та плани

Ми не зупиняємося на досягнутому, а продовжуємо реалізовувати задумане. Уже заплановано проведення 12 заходів, які сприятимуть розвитку навичок та наданню нових можливостей для жінок та дівчат. Поширення гігієнічних наборів “Торбинка добра” залишається важливою складовою нашої роботи. Ми плануємо розповсюдити 800 наборів серед різних груп населення, які потребують допомоги та підтримки. Облаштування двох відкритих просторів – це ще один з ключових етапів нашої роботи. Бібліо HUB “WOMEN’S TIME” у Сновській публічній бібліотеці та Event room “Бджілка” у Дитячій бібліотеці створять умови для жінок та дівчат для розвитку та самореалізації. Тут вони матимуть можливість брати участь у культурних, освітніх та творчих програмах, спілкуватися та підтримувати одна одну у своїх зусиллях.

Спільно дякуємо за віру та допомогу

Завдяки вірі та підтримці донорів проєкту, партнерів проєкту – Відділу культури і туризму, Сновської публічної бібліотеки, Сновської міської ради, наших волонтерів та усіх, хто долучився до цієї ініціативи, ми вже зробили крок до покращення життя у нашій громаді. Ваша підтримка – це джерело нашої сили та допомоги для тих, хто потребує. Ми разом будуємо майбутнє, де кожна жінка може розкрити свій потенціал та стати важливим ланкою спільної мети – сильної та згуртованої громади.

 

Ініціатива впроваджується за технічної підтримки ООН Жінки @unwomenukraine та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) @wphfund, гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.

#wphfund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises