» » Розпочалося громадське обговорення щодо перейменування вулиці Заводська на честь  Олександра Борисенка

Розпочалося громадське обговорення щодо перейменування вулиці Заводська на честь  Олександра Борисенка

До Сновської міської ради надійшло клопотання від рідних загиблого Героя, нашого земляка Олександра Борисенка щодо перейменування  вулиці Заводська у місті Сновськ на вулицю імені Олександра Борисенка.

Загиблий воїн-захисник Олександр Борисенко жив на цій вулиці. З першого дня повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну  пішов захищати рідну землю від ворога. Проходив військову службу у військовій частині А1815 на посаді командира стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону. 12 червня 2023 року під час виконання військового обов’язку в районі села Сторожове Волноваського району Донецької області Олександр Борисенко загинув внаслідок ворожого мінометного обстрілу. Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Громадське обговорення здійснюватиметься протягом 2-х місяців у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Положення «Про порядок найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, скверів, та інших об’єктів на території Сновської міської ради».

Свої пропозиції та зауваження жителі Сновщини можуть подати до 29 квітня 2024 року у формі електронних консультацій на платформі E-DEM (https://consult.e-dem.ua/consultations/826 ) або у вигляді письмових звернень до Сновської міської ради: 15200, м. Сновськ, вул. Незалежності, 19, каб. 31. Е-mail:  rada15200@gmail.com

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю