» » Розробку Стратегії Сновської міської територіальної громади завершено!

Розробку Стратегії Сновської міської територіальної громади завершено!

1 жовтня відбулося п’яте  заключне  засідання робочої групи з розробки та впровадження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади до 2027 року.

На початку засідання міський голова Олександр Медведьов та секретар міської ради Наталія Самойлова звернулися до присутніх з вітальним словом, а також висловили слова щирої вдячності експертам Програми #ДОБРЕ Володимиру Бойку та експерту Фонду Розвитку Місцевої Демократії Роберту Жарковські (Польща) за всебічну допомогу та фахове консультування в процесі розробки такого важливого документу як стратегія розвитку.

Нагадаємо, що у м. Сновськ та селах громади пройшли громадські слухання проекту Стратегії. На засіданні членам робочої групи були представлені результати цих консультацій,  до тексту документу були внесені відповідні правки та додані запропоновані проектні ідеї. Також стратегічна група визначила пріоритетні проекти та узгодила остаточну версію розробленого документу.

Наступним етапом є затвердження Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади до 2027 року  на черговій сесії міської ради.

Захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради