» » Рятувальники Сновщини разом з сектором надзвичайних ситуацій міської ради проводять інструктажі та навчають населення заходам безпеки

Рятувальники Сновщини разом з сектором надзвичайних ситуацій міської ради проводять інструктажі та навчають населення заходам безпеки

Фахівці Служби порятунку щоденно проводять інформаційно-профілактичні заходи серед жителів громади.
Особливу увагу при цьому рятувальники приділяють роз’яснювальній роботі з громадянами похилого віку та дітьми. Під час проведення інструктажів надзвичайники доводять вимоги правил пожежної безпеки в побуті, а також нагадують про алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів.
Крім того фахівці ДСНС наголошують громадянам про недопустимість спалювання сміття та залишків сухої рослинності, розведення багать під час перебування на відкритих територіях, поблизу торфовищ, а також заборону відвідування лісових масивів.
Для ознайомлення із заходами безпеки рятувальники вручають співрозмовникам профілактичні пам’ятки з питань безпеки життєдіяльності, а батьків попереджають про необхідність контролю за розвагами дітей.
Сектор з питань праці та надзвичайних ситуацій