» » » САМ Молодіжна рада при міському голові взяла участь у майстер-класі, який провели “Майстри Сновщини” в рамках проєкту «Творчий хаб для жителів Сновської МТГ», який реалізується ГО “Лампа”

САМ Молодіжна рада при міському голові взяла участь у майстер-класі, який провели “Майстри Сновщини” в рамках проєкту «Творчий хаб для жителів Сновської МТГ», який реалізується ГО “Лампа”

Члени Молодіжної ради САМ взяли участь у майстер-класі з виготовлення флікерів. Учасники заходу були ознайомленні з діяльністю любительського об’єднання “Майстри Сновщини” та запрошені прийняти участь в анкетуванні з питань розвитку культури в Сновській громаді.
Майстер-класи проведено в рамках грантового проекту «Творчий хаб для жителів Сновської МТГ», який є переможцем конкурсу Програма DOBRE Голос громад Чернігівщини та реалізується ГО “Лампа”.
***
Діяльність відбувається в межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».
Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю виконавців проекту «Творчий хаб для жителів Сновської МТГ» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID.
Ці заходи та інформаційні матеріали стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
За інформацією любительського об’єднання “Майстри Сновщини”