» » » САМ, як завжди, не сам!

САМ, як завжди, не сам!

Оновився склад Молодіжної ради  Сновської територіальної громади при міському голові

#moloddobre #youthworkerdobre

Відбулося чергове засідання Молодіжної ради Сновської ОТГ при міському голові. Участь у ньому взяли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова та головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту управління освіти Андрій Миргородський. Вела засідання голова Молодіжної ради Ольга Гаврилець. До участі у зібранні долучилося 14 чоловік онлайн та 18 наживо.

На засіданні було запропоновано внести зміни до Положення Молодіжної ради, зокрема,  збільшити кількість членів у ній з 25 до 40. До Молодіжної ради у цей день було прийнято 24 чоловіки та виключено 5 членів, відповідно до поданих заяв. Таким чином, склад ради оновився і становить 36 осіб. Також було затверджено офіційну назву ради – «Сновська активна молодь» (САМ).

Міський голова Олександр Медведьов подякував за активність Молодіжній раді, запевнив, що буде підтримувати її в усіх починаннях. Зокрема, вже на найближчій сесії буде прийнято Програму підтримки молодіжної політики на території Сновської громади.

Ольга Гаврилець поінформувала присутніх про результати онлайн-опитування в рамках програми DOBRE «Потреби молоді Сновської територіальної громади» та закликала молодь  подавати ідеї для втілення молодіжних проєктів у громаді.

Також було запропоновано обговорити і розподілити напрямки роботи Молодіжної ради та шляхи залучення сільської молоді до членства в організації.

Розповіла про те,  що на даний час 6 членів молодіжної ради беруть участь в навчанні «Молодіжний працівник в ОТГ» в рамках програми DOBRE, «Наше мета долучати  активних людей громади до наших ініціатив. Спрямувати та налагодити ефективну комунікацію між місцевою владою та активістами. Зараз розробляємо молодіжний паспорт громади, визначаємо інфраструктуру громади на онлайн-мапі. Незабаром буде проведено опитування молоді, щодо їх проблем та побажання, на основі яких буде  розроблено рекомендації для подальшої роботи.

Про програму DOBRE, яка реалізується на території громади, розповіла молоді заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради Ірина Мундурс.

На завершення засідання члени Молодіжної ради визначилися з наступною датою зустрічі, яку призначили на травень. Одноголосну підтримку отримала пропозиція Ольги Гаврилець  долучитися до участі у Дні довкілля і разом прибрати територію гідропарку. «На захід обов’язково взяти з собою гарний настрій та запросити своїх друзів» – сказала вона.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення та направлені міському голові.