» » Секретар міської ради Наталія Самойлова взяла участь у звітно-виборчій конференції  ветеранської організації

Секретар міської ради Наталія Самойлова взяла участь у звітно-виборчій конференції  ветеранської організації

Сьогодні відбулася звітно-виборча конференція Сновської районної організації ветеранів під керівництвом Людмили Кравець. Участь у ній взяли секретар міської ради Наталія Самойлова та голова Чернігівської обласної організації ветеранів Анатолій Скуратович.

У ході засідання було перейменовано районну організацію ветеранів в організацію ветеранів Сновської міської територіальної громади Корюківського району. Члени ветеранського об’єднання одноголосно обрали на посаду голови Людмилу Кравець, а також затвердили склад ради ветеранів, кандидатуру відповідального секретаря та призначили бухгалтера.

Конференція проходила у переддень Міжнародного Дня волонтерів.

З цієї нагоди Наталія Самойлова подякувала за активність всім ветеранам організації, за небайдужість і чуйність, за участь у суспільному житті громади, а також висловила вдячність за постійну волонтерську діяльність.

Почесними грамотами Сновської міської ради та райдержадміністрації у цей день були нагороджені волонтери ветеранського руху Тетяна ДІЩЕНКО та Таїсія ШАДУЙКІС.

Анатолій Скуратович вручив відзнаку організації ветеранів України «Почесний ветеран» та нагрудний знак голові первинної ветеранської організації села Жовідь Тамарі БОНДАР.

Окремо він подякував керівництву Сновської  громади, яке завжди підтримує діяльність ветеранської організації. Голова обласної організації ветеранів зазначив, що завжди ставить за приклад таку співпрацю всім об’єднанням ветеранів Чернігівщини.

На завершення конференції  було вручено ряд нагород ветеранам-волонтерам.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради