» » Семінар-навчання з представниками органів реєстрації Сновської міської ради.

Семінар-навчання з представниками органів реєстрації Сновської міської ради.

01 березня 2019 року працівниками Сновського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області проведено семінар-навчання з представниками органів реєстрації Сновської міської ради.

На семінарі було доведено до присутніх результати перевірок роботи органів реєстрації за  2018 рік. Приділялась увага помилкам, які найчастіше зустрічаються при оформленні реєстрації або знятті з реєстрації місця проживання громадян, дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних», веденню картотечних обліків, надання довідок.  Також було наголошено на  необхідності перевірок паспортів, посвідок на постійне та тимчасове проживання по базі «Недійсних паспортів» при наданні адміністративних послуг.

Реєстратори та діловоди органів реєстрації  задавали  питання та отримували вичерпні відповіді від працівників міграційної служби.

Завідувач сектору Могилевець А.М. наголосила на посиленні контролю та взаємодії представників органів місцевого самоврядування в сфері міграційного законодавства.

 

 Завідувач                                                    А.М.Могилевець

 

Leave a Reply