» » Семінар – навчання з питань підготовки Сновської ОТГ до проведення командно – штабних навчань

Семінар – навчання з питань підготовки Сновської ОТГ до проведення командно – штабних навчань

16 лютого в залі засідань міської ради відбувся семінар – навчання з питань підготовки Сновської ОТГ до проведення командно-штабного навчання з органами  управління та силами   ланки територіальної та функціональних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту на території району. Дані навчання плануються провести в період з 23 березня по 26 березня на території ОТГ.

До семінару долучились керівники установ, організацій, підприємств, працівники структурних підрозділів, міської ради, райдержадміністрації, в.о. старост.

На початку заходу секретар міської ради Наталія Самойлова привітала  всіх  присутніх з початком роботи, побажала  плідної праці  та  ознайомила з розкладом занять.

З лекціями виступили викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Олексій Моргуш та Віктор Добриця.

В ході зустрічі присутні мали змогу ознайомитися зі станом цивільного захисту в Чернігівській області за 2017 рік, а також були озвучені перспективи розвитку цивільного захисту Сновської ОТГ.

Також  було обговорено ряд важливих питань щодо оповіщення та дій керівного складу цивільного захисту ОТГ у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Зокрема, викладачі на прикладах  вказали на можливі недоліки в роботі й наголосили, що тільки чітка та злагоджена робота всіх вищезазначених установ дасть позитивний результат.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи

 

 

 

 

Leave a Reply