» » Семінар-тренінг «Стратегічне планування розвитку об’єднаних територіальних громад»

Семінар-тренінг «Стратегічне планування розвитку об’єднаних територіальних громад»

17 липня п.р. Чернігівським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», на чолі з директором – Іриною Кудрик, в залі засідань районної ради, був проведений семінар-тренінг «Стратегічне планування розвитку об’єднаних територіальних громад»

В семінарі взяли участь міський голова Олександр Медведьов, його заступники Іван Орда та Сергій Силенок, секретар міської ради Наталія Самойлова, начальники відділів та структурних підрозділів міської ради, члени виконкому, в.о. старост, представники громадськості, працівники міської ради та райдержадміністрації.

Під час тренінгу були розглянуті питання щодо методології розробки стратегій розвитку об’єднаної територіальної громади (організація роботи, стратегічний аналіз, прогнози, сценарії, план дій, цілі і завдання, громадське обговорення та ухвалення),  правове забезпечення розробки стратегій розвитку громади  та залучення зовнішніх джерел фінансування для розвитку територій, з приводу яких надали роз’яснення Юрій Вдовенко – експерт проекту U-LEAD з стратегічного планування та регіонального розвитку та Людмила Чабак – радник з децентралізації Центру розвитку місцевого самоврядування.

Окрім того, Кайл Колд, волонтер Корпусу Миру США в Україні, провів практичне зайняття  на тему: «Сприйняття спільного розвитку. Оцінка і визначення пріоритетів спільного розвитку».

Наприкінці зустрічі всі учасники тренінгу отримали сертифікати.

Leave a Reply