» » Сесія міської ради. Прийнято ряд важливих рішень

Сесія міської ради. Прийнято ряд важливих рішень

21 лютого депутати Сновської міської ради зібрались на чергову вісімнадцяту сесію міської ради сьомого скликання.  Головував на ній очільник громади Олександр Медведьов. Участь у засіданні взяли голова обласної ради Ігор Вдовенко, депутат обласної ради Григорій Божок, секретар міської ради Наталія Самойлова, заступник міського голови Сергій Силенок, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Руслан Кравець, голова райдержадміністрації Валерій  Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко, помічник народного депутата України Анатолія Євлахова Вадим Сергійко.

На початку пленарного засідання до присутніх звернувся Ігор Вдовенко, який проінформував депутатів про наміри винести на розгляд чергової сесії обласної ради питання щодо сплати 15% податку на прибуток від ДП «Щорсрайагролісгосп» до місцевого бюджету Сновської ОТГ. Також повідомив, що підготовлено проект рішення обласної ради, в якому передбачено виділення коштів у 2018 році з фонду охорони навколишнього середовища в сумі 2 млн.грн. на реалізацію проекту по реконструкції каналізаційних мереж в м.Сновськ в районі «пʼятикутів». Депутати мали змогу поставити голові обласної ради питання.

Далі сесія тривала в робочому режимі. Міський голова Олександр Медведьов розпочав з приємного – привітав Ганну Кошову з визнанням повноважень депутата міської ради.

На розгляд депутатів було винесено близько 50 питань.

Депутати одноголосно затвердили Стратегію розвитку Сновської ОТГ на 2018-2024 роки, заслухали звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік,  прийняли цільову  Програму «Мистецька освіта Сновщини», затвердили Календарний план заходів щодо святкування державних і традиційних народних свят, ювілейних та пам’ятних дат у 2018 році, а також прийняли ряд комунальних та земельних питань. Одностайно був затверджений на посаду заступника міського голови-начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Карпенко Володимир Миколайович.

Деякі питання не знайшли підтримки у депутатів. Було відмовлено Чернігівській міській раді у наданні іншої субвенції загального фонду з бюджету Сновської міської ради до міського бюджету м. Чернігова та відхилили пропозицію щодо створення Громадської ради  при міській раді.

Наприкінці засідання присутні мали змогу поспілкуватися з депутатом обласної ради Григорієм Божком.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply