» » Шаховий та шашковий турніри у Сновську

Шаховий та шашковий турніри у Сновську

1 лютого відбувся шаховий турнір (в особистому заліку), присвячений 75-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні. Участь у ньому взяли більше десяти учасників. На початку турніру учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Вже на протязі декількох років шаховий турнір не обходиться без ентузіаста цього заходу, найстаршого учасника Олександр Жерденка. Не дивлячись на свій поважний вік, він гідно протистоїть суперникам. Здобувши перемогу у 8-ми партіях, Олександр Степанович виборов друге місце.

Не відстав від нього Михайло Грось. До останнього туру в нього та в.о. старости Новоборовицького старостинського округу Анатолія Сірого зберігався шанс вибороти третє місце. Зустріч між ними закінчилася перемогою Михайла Грося.

Олег Ясенчук з першого туру впевнено йшов до перемоги, виборовши перше місце. Переможці турніру нагороджені грамотами, медалями та грошовою винагородою.

8 лютого відбудеться шашковий турнір серед жителів Сновщини, старших 16 років (особистий залік). Змагання проходитимуть у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (м.Сновськ, вул. Пушкіна, 3). Початок о 10-00 год. Запрошуємо всіх бажаючих!

 За інформацією голови районної організації ВФСТ «Колос»

Григорія Салати