» » Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники апарату міської ради, ветерани місцевого самоврядування, колеги!

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники апарату міської ради, ветерани місцевого самоврядування, колеги!

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє України неможливе без децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування. Ради та їх органи сьогодні відіграють важливу роль в демократизації суспільства, є найближчими до жителів територіальних громад та несуть відповідальність за забезпечення належних умов для їх проживання.

Наше свято – це добра нагода для підведення підсумків, аналізу зробленого та планів на майбутнє. Не дивлячись на серйозні випробування, з якими зіткнулася наша держава та місцеве самоврядування в останні роки, міська рада та її органи постійно працюють над вирішенням цілого ряду важливих соціально-економічних питань розвитку нашої громади.

Завдяки співпраці з обласною державною адміністрацією, обласною радою та депутатами різних рівнів в 2018 році  на реалізацію проектів соціально-культурного значення залучено з різних джерел 23,5 млн. грн., в т. ч. з державного бюджету – 21 млн. грн. та виділено з міського бюджету понад 2,5 млн. грн.

Як наслідок, протягом поточного року відновлено вуличне освітлення в населених пунктах громади загальною протяжністю 21,5 км, проведено капітальний ремонт доріг в селах Кучинівка, Рогізки та частково в місті,  реалізовано проекти по реконструкції  Центру дитячої та юнацької творчості, Дитячо-юнацької спортивної школи, Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, завершуються роботи по реконструкції трибун стадіону «Колос» та проведено багато  інших робіт по благоустрою міста та сіл нашої громади.

До кінця року у нас в планах придбати ще одну одиницю спецтехніки для КП «Щорська ЖЕД», закінчити І чергу будівництва їдальні Сновської гімназії, розпочати будівництво Тур`янської амбулаторії та завершити реалізацію низки інших запланованих проектів.

Також маємо багато амбітних планів і цілей на наступний рік. Але, досягнення поставлених цілей неможливо без щоденної плідної  праці справжніх професіоналів своєї  справи.

Тож прийміть слова вдячності, шановні колеги, за вашу сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадянську позицію. Дякую нашим депутатам, працівникам структурних підрозділів, виконуючим обов`язки старост, іншим працівникам за витримку, розуміння, відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків і гідний внесок у розбудову нашої громади.

Особлива шана й повага в цей день ветеранам місцевого самоврядування, які в непрості часи зробили чимало вагомих і добрих справ для нашого краю.

Вітаючи сьогодні працівників органів місцевого самоврядування, депутатів попередніх та нового скликань, громадських активістів, сердечно бажаю всім міцного здоров’я, миру, витримки та оптимізму. Нехай ваша професійність, досвід та висока відповідальність перед громадою сприяють її розвитку та змінам на краще в нашому місті та селах Сновської об’єднаної територіальної громади.

Вірю, що разом ми зможемо належним чином задовольнити  потреби наших громадян, а також виправдати їх надії та сподівання.

З повагою міський голова Олександр Медведьов

 

Динамика розвитку Сновської ОТГ

 

Leave a Reply