» » Шановні депутати міської ради, старости, працівники міської ради та  виконавчого комітету!

Шановні депутати міської ради, старости, працівники міської ради та  виконавчого комітету!

 

Від щирого серця вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!
Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, які переймаються проблемами громади.

Кожен, кого було обрано представляти інтереси жителів, несуть відповідальність за соціально-економічний розвиток громади, за її добробут, добробут її жителів, за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина.

Для мене, як міського голови,  головне — зробити нашу громад сучасною, зручною і комфортною для життя. Я завжди готовий підтримати ваші ідеї та ініціативи для розвитку Сновщини!

Працівниками місцевого самоврядування реалізуються різні проекти, проводяться роботи з благоустрою – як за кошти місцевої скарбниці, так і за кошти міжнародних грантів та державних субвенцій.

У наш стрімкий час 21 століття працівники місцевого самоврядування постійно навчаються,  опановуючи нові технології. Завдяки цифровізації наближають  адміністративні послуги до кожного населеного пункту,  до кожного жителя громади заради їхнього блага, захищеності, впевненості.

Висловлюю  вдячність депутатам, працівникам та членам виконавчого комітету  міської ради, які демонструють відданість роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в становлення та розвиток Сновщини. Нехай ваш багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному жителю миру, міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, натхнення для подальшої праці на благо громади, для її розвитку та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі.

З повагою – міський голова Олександр Медведьов